نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند/ آغاز مسابقات عصر از ساعت ۱۷

By | آوریل 19, 2018

به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان از ساعت ۱۰ صبح امروز در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده و امشب با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می‌رسد.

از حوادث جالب این مسابقات در نوبت صبح می‌توان به شکست نفرات نامداری همچون پژمان پشتام، قهرمان بازی‌های داخل سالن آسیا، فرشاد بلفکه، نفر سوم امیدهای جهان، مجید خلیلی، عضو تیم ملی در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۸ آسیا و هادی علیزاده پورنیا، قهرمان سابق آسیا مقابل حریفان اشاره کرد.

آرمان علیزاده عبدولی، نفر سوم جوانان جهان و رضا خدری، قهرمان جوانان جهان نیز با قبول ۲ شکست از گردونه مسابقات حذف شدند.

مسابقات در مرحله گروهی به صورت ۲ حذفی برگزار می‌شود که نفرات اول، دوم و سوم مشترک این رقابت‌ها، مجوز حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی که دهه آخر اردیبهشت ماه برگزار می‌شود را بدست می‌آورند.

اسامی نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم:
جواد فرازفاروجی (خراسان جنوبی) – مسلم نادری خادم (خراسان رضوی)
امین مرادخانی (آذربایجان غربی) – رامین باستان (تهران)

۶۰ کیلوگرم:
شیرزاد بهشتی طلا (تهران) – محمد فقیری (توابع تهران)
کیانوش غضنفریان (مازندران) – رضا عباسی (البرز)

۶۳ کیلوگرم:
میثم دلخانی (فارس) – محسن حاجی‌پور (مازندران)
سامان عبدولی (خوزستان) – محمد نوربخش (تهران)

۶۷ کیلوگرم:
محمدرضا گرایی (فارس) – نیما اسماعیلی (تهران)
وحید میرفتح الهی (توابع تهران) – حسین اسدی (خوزستان)

۷۲ کیلوگرم:
اشکان سعادتی‌فر (تهران) – عرفان سعادتی‌فر (تهران)
مهدی زیدوند (البرز) – برومند اصلان (مرکزی)

۷۷ کیلوگرم:
محمد شُربی نیازی (خوزستان) – افشین اسلامی (مازندران)
مهرداد بهرامی (تهران) – رسول گرمسیری (خوزستان)

۸۲ کیلوگرم:
کیوان رضایی (فارس) – مهدی محمدزاده (مازندران)
مهدی ابراهیمی (قم) – عباس مهدیزاده (اصفهان)

۸۷ کیلوگرم:
ایمان انصاری (تهران) – مهدی فلاح (تهران)
علی قیطاسی (قم) – مهدی بالی (مازندران)

۹۷ کیلوگرم:
علی اکبر حیدری (قم) – امیرحسین حسینی (مازندران)
محمد یگانه (ایلام) – امیرحسین میری (کرمانشاه)

۱۳۰ کیلوگرم:
پارسا نظری (فارس) – شهاب قوره جیلی (تهران)
مجید علیاری (تهران) – مهدی نوری (اردبیل)

مسابقات نیمه نهایی، رده‌بندی و فینال این رقابت‌ها از ساعت ۱۷ امروز آغاز می‌شود و این مسابقات از ساعت ۱۸ تا ۲۰ از شبکه ورزش سیما به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

یوسف قادریان، پیام بویری و ابولفصل فلاح دوست هم با وجود پذیرش در شب قبل از مسابقات امروز صبح در مراسم وزن کشی حضور پیدا نکردند.

کشتی‌گیرانی مانند سامان عزیزی، افشین بیابانگرد، رامین طاهری، مهدی علیاری و میلاد خسروی هم در مسابقات شرکت نکردند.

انتهای پیام/س