کویرنشینان در شهر باران/ گل‌گهر در بابل صدرنشین می‌ماند؟

By | آوریل 3, 2017

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته سی‌ام لیگ برتر روز چهارشنبه با انجام ۹ دیدار برگزار می‌شود. در حال حاضر گل‌گهر سیرجان صدرنشین لیگ است و شاگردان وینگو بگوویچ در ابتدای سال ۹۶ جای سپیدرود را در صدر گرفتند تا ۴ تیم در کورس صدرنشینی قرار بگیرند. با این حال فرمان دست تیم گل‌گهر است شاگردان بگوویچ در صورت پیروزی مقابل خونه به خونه در بابل همچنان در صدر باقی می‌مانند. البته پیروزی در بابل کاری راحت نیست. 

سپیدرود هم میزبان تیم مس کرمان است و شاگردان ابراهیم‌زاده خودشان را مدعی صعود می‌دانند و برای پیروزی به رشت سفر می‌کنند اما سپیدرود بیش از ۲ سال است که در خانه شکست نخورده و نمی‌خواهد این رکوردش شکسته شود. جذاب‌ترین مسابقه هفته در شهر باران برگزار می‌شود.

ملوان هم به خرم آباد سفر می‌کند تا مقابل تیم رده پانزدهمی خرم آباد پیروز شود و همچنان در کورس مدعیان باقی بماند. ملوان چند هفته‌ای است که راحت امتیاز از دست می‌دهد و پیروز نمی‌شود. شاگردان مایلی‌کهن اگر در این بازی هم از رسیدن به سه امتیاز دور بمانند شرایط برایشان دشوارتر از قبل می‌شود.

پارس جنوبی دیگر مدعی صعود هم میزبان تیم نساجی مازندران است. مسابقه‌ای که نتیجه‌اش برای همه مدعیان مهم است و نساجی تیم ریشه‌داری است که هنوز نتیجه بازی این تیم با خونه به خونه مشخص نشده است. این مسابقه نبرد مدعیان شمال و جنوب است.

بازی دو تیم راه آهن و اکسین البرز تقابل دو مربی سرخابی است. گل‌محمدی مقابل تیم دین محمدی می‌ایستد البته گل‌محمدی با کوله‌باری از تجربه مربیگری و کارنامه موفق در لیگ برتر هدایت اکسین را برعهده گرفته اما دین‌محمدی برای تجربه اندوزی به راه آهن آمده است.

تیم استقلال اهواز به لیگ دو سقوط کرد تا فوتبال خوزستان بابت از دست دادن یک تیم پرهوادارش داغدار شود. این تیم مقابل بادران تهران قرار می‌گیرد و بی‌اهمیت‌ترین بازی هفته در اهواز برگزار می‌شود!

در ته جدول تیم فجرسپاسی و فولاد یزد برای فرار از سقوط با یکدیگر رقابت دارند. فجر این هفته به مصاف مس رفسنجان می‌ر ود و فولاد یزد میزبان نفت مسجد سلیمان است.

اسامی داوران و برنامه هفته سی‌ام لیگ دسته اول:

چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶
مس رفسنجان- فجر سپاسی- ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه شهدا رفسنجان
عباس مهدی زاده-داریوش صابر مطلق- عباس پور حیدری – محمدرضا منصوری فعال– ناظر: محمود رفیعی
خونه به خونه- گل گهر سیرجان- ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه ۷تیر بابل
محمد حسین ترابیان-محمد جواد مداح-حسین رحیمی پور-مصطفی بینش – ناظر: ابراهیم میرزابیگی
سپیدرود رشت – مس کرمان- ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه شهید عضدی رشت
شاهو اصلانی-کوروش کریمی-هیوا بهمنی-اشکان رضایی مقدم – ناظر: نادر جعفری
راه آهن تهران- اکسین البرز ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر
مهدی شجاعی-صابر خویی-علیرضا شهری-حسین زمانی– ناظر: فرشید فرج نیا
خیبر خرم آباد- ملوان بندر انزلی – ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه تختی خرم آباد
محمد ملکی-حمزه علی سلیمی-امیر فلاح- ابوالحسن دلباز ناظر: محمد امیری
آلومینیوم اراک – ایرانجوان بوشهر ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه امام خمینی اراک
محمد باقر پور باقر-مسلم رحیم خانی-محمد شاکر-مهدی نجار– ناظر: ایرج نظری
فولاد یزد-نفت مسجد سلیمان ساعت ۱۶:۱۵  ورزشگاه شهید نصیری
روح اله شریفی-احد سلطانی-حمیدرضا افشون-علیرضا جلالی – ناظر: محمد حسین اسدی
پارس جنوبی جم بوشهر-نساجی مازندران- ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی جم
پیمان فرخی مهر-سید اسد حاج محمدی-رحیم حاجی پور-عبدالنبی پورخلف – ناظر: علیرضا رجبلو
استقلال اهواز-بادران تهران-ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه تختی اهواز
جواد محمدی-امراله طراح-عباس سعادت-احمد محمدی-ناظر: بابک وسیله بر

انتهای پیام/ک