آقایی تا زمان تسویه حساب با گسترش نمی‌تواند در هیچ باشگاه ایرانی و خارجی بازی کند

By | می 24, 2017

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه سرانجام سعید آقایی بعد از درخواست رسمی آجرلو به تراکتورسازی می‌پیوندد یا خیر، گفت: در خصوص درخواست آقای آجرلو برای گرفتن رضایتنامه سعید آقایی باید عنوان کنم اولا از سال ۹۲ دیگر چیزی به نام رضایتنامه در فرهنگ نقل و انتقالات ایرانی وجود ندارد و استفاده از آن برای انتقال بازیکنان فاقد موضوعیت است چون قراردادها یا تمام می‌شود یا فسخ یکطرفه یا دوطرفه. از چیزی به نام رضایتنامه که سال‌ها در فوتبال ایران مرسوم بود ۴ سال است دیگر وجود ندارد.

وی ادامه داد: دوم اینکه سعید آقایی با باشگاه ما دارای قرارداد نیست که برایش چیزی به نام رضایتنامه صادر شود. او بازیکن آزاد است و می‌تواند به هر باشگاهی بپیوندد اما موضوع مهم این است که این بازیکن بر اساس اصل حقوق اقتصادی باشگاه، بعد از طی آموزش‌های اولیه در باشگاه گسترش‌فولاد و به دلیل عدم بهره‌وری این باشگاه از سرمایه‌گذاری‌هایی که در قبال او شده است؛ چون گسترش نتوانسته از این آموزش‌ها بهره‌مند شود و چون او به خدمت مقدس سربازی رفته است و لذا برای خود تعهد مالی ایجاد کرده که یا به باشگاه برگردد و یا تعهدش را اجرا کند، پس ایشان به دلیل بدهکاری به باشگاه گسترش فولاد تا زمان تسویه حساب نمی‌تواند در هیچ باشگاه ایرانی و حتی خارجی بازی کند.

نصیرزاده یادآور شد: در واقع طرف حساب ما باشگاه تراکتورسازی، سپاهان و یا پرسپولیس نیست. ما قراردادی با آقایی داریم و او باید آن را حل کند. هر باشگاهی خواهان سعید آقایی است می‌تواند با او قرارداد امضا کند اما برای اینکه از خدماتش بهره‌مند شود باید بدهی این بازیکن با ما را تسویه کند.

انتهای پیام/ا