اسدی: سایپا روی کم‌تجربگی گل می‌خورد/ به قهرمانی فکر می‌کنیم

By | آگوست 8, 2017

رضا اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی سه بر دو مقابل صنعت نفت آبادان، گفت: در بازی حساسی پیروز شدیم این اولین بازی خانگی ما در این فصل بود و بازیکنان خیلی خوب کار کردند و پیروز شدیم. سایپا خیلی خوب و به راحتی گل می‌زند اما روی کم‌تجربگی راحت گل می‌خوریم.فکر می‌کنم شرایط تیم ما در بازی‌های آینده بهتر و بهتر شود.

وی افزود: بازیکنان ما تا آخرین لحظه برای پیروزی و موفقیت تلاش می‌کنند و همه ما تحت هدایت و حمایت علی دایی و کادر فنی سایپا هستیم. 

اسدی در مورد بازی روز پنج‌شنبه مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی در هوای گرم و شرجی اهواز بسیار سخت است. تیم ما آماده و سرحال است و امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز بازی را مقابل استقلال خوزستان کسب کنیم.

وی در مورد اینکه سایپا می‌تواند در این فصل قهرمان شود یا سهمیه آسیایی کسب کند اظهار داشت: هدف تمام مجموعه سایپا موفقیت است و بازیکنان همگی برای این هدف تلاش می‌کنند ما در دو بازی گذشته هم نمایش خیلی خوبی را داشتیم، بنابر این کسر سهمیه آسیایی دور از انتظار نیست. ما حتی به قهرمانی هم فکر می‌کنیم زیرا مربی قهرمان داریم‌ مربی که به فکر دفاع نیست و فقط به فکر حمله است. علی دایی یکی از بهترین مربیان فوتبال ما است. 

انتهای پیام/