امیری :در برابر پرتغال هم تلاش دوچنداني خواهيم داشت / بايد بپذيريم حريفان با تدارك بهتري به جام جهاني آمده بودند

By | ژوئن 23, 2018

به گزارش خبرگزاری فارس، وحید امیری در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل اسپانیا تمجید کرد و اظهار داشت :امکانات ایران و اسپانیا اصلا قابل مقایسه نیست و ‌آنها با تدارک قوی وارد مسابقات شدند اما با اینحال همه دیدید که موقعیت های گلزنی  ایران و اسپانیا برابر بود.

مهاجم ملی پوش فوتبال ایران از حمایت سلطانی فر نسبت به تیم ملی نیز قدردانی کرد و گفت : شایسته است از ‌آقای سلطانی فر که از تیم ملی حمایت خوبی داشتند تشکر کنم  ولی امیدوارم این حمایت ها بیشتر شود تا بتوانیم با قدرت های برتر دنیا مقابله کنیم .باید بپذیریم حریفان با تدارک بهتری به جام جهانی ‌آمده بودند.

وحید امیری که حرکت او در رویارویی تک به تک  با پیکه مدافع سرشناس اسپانیا مورد توجه مردم قرار گرفته است توضیح داد: ما مقابل اسپانیا شایسته باخت نبودیم  و خوشحالم که از این تلاش مردم راضی هستند البته ای کاش ‌آن صحنه به گل هم تبدیل می شد تا شادی مردم دو چندان شود.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت : ایران در برابر پرتغال هم با تمام توان و برای سربلندی به میدان می رود و قطعا تلاش دو چندانی خواهیم داشت تا از میدان بزرگ جام جهانی استفاده کنیم .

انتهای پیام/ا