انتقال منصوری در میثاق غیرقانونی صورت گرفته است/فدراسیون چگونه مجوز این کار را داده است

By | آگوست 5, 2016

رضا عابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص انتقال امتیاز ۲ تیم منصوری و میثاق به دانشگاه آزاد و طرح توسعه الوند قزوین اظهار داشت: ما صد درصد مخالف این مسئله هستیم چرا که از تیم‌های استانی حمایت کرده‌ایم اگر قرار باشد حتی نقل و انتقالی در خود استان صورت بگیرد باید ابتدا هیأت فوتبال با آن موافقت کند و سپس کمیسیون ماده ۵ اداره کل ورزش و جوانان استان این مسئله را بررسی کند.

وی افزود: برای انتقال یک تیم روال قانونی وجود دارد و کاری که تیم منصوری و میثاق کرده‌اند کاملاً غیرقانونی و غیراخلاقی بوده است چرا که هیچ مکاتبه‌ای با هیأت فوتبال صورت نگرفته و ما از طریق رسانه‌ها متوجه این امر شده‌ایم.

دبیر هیأت فوتبال استان تهران یادآور شد: چگونه فدراسیون فوتبال با این مسئله موافقت کرده که خیلی راحت نام ۲تیم را در جدول فقط عوض کرده‌اند. باید از تیم‌های استانی حمایت شود چگونه است که خیلی راحت با این انتقال موافقت کرده‌اند.

عابدینی یادآور شد: مگر قرار نیست بازیکنان قراردادشان را در هیأت فوتبال ثبت کنند وقتی نام تیم تغییر کرده باشد چگونه می‌توان این کار را انجام داد. ما صد درصد مخالف این انتقال هستیم و حالا که این کار انجام شده باید ۲ تیم حساب و کتاب خود را با هیأت فوتبال انجام دهند و پس از آن مدارک قانونی را به کمیسیون ماده ۵ اداره کل ورزش و جوانان ارسال می‌کنیم تا آنها این مسئله را بررسی کنند حالا امکان دارد آنها اجازه ندهند این انتقال صورت بگیرد و طبیعتاً این انتقال منتفی می‌شود.

انتهای پیام/س

http://fna.ir/X78DK0