ایبراهیموویچ: احساس سرزندگی می‌کنم

By | آگوست 21, 2016

ایبراهیموویچ: احساس سرزندگی می‌کنم

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ اولين بازي‌‌اش براي منچستريونايتد با پيروزي تيم و گلزني خودش برابر بورنموث همراه شد. شوت ۲۵ متري زلاتان ايبراهيموويچ تأثير زيادي روي برد سه بر يك يونايتد در ورزشگاه ويتاليتي داشت. ايبرا در اولين بازي خودش در همه ليگ‌هايي كه در آنها به ميدان رفته، ليگ برتر، سري A، لاليگا، ليگ يك و ليگ قهرمانان گل زده است. مهاجم سوئدي در مورد تجربه اولين بازي در ليگ برتر مي‌گويد: «خيلي خوب بود، احساس سرزندگي مي‌كنم. هميشه سعي مي‌كنم موقعيت‌هايي در بازي ايجاد كنم و كمكي براي هم‌تيمي‌هايم باشم. مهم نيست كه در اين بازي چه كساني گل زدند. فقط شروع كردن ليگ برتر با پيروزي اهميت داشت.»

ايبرا كه گل برتري يونايتد در كاميونيتي‌شيلد برابر لستر‌سيتي را هم به ‌ثمر رسانده بود، خيلي هم در مقابل بورنموث احساس راحتي نمي‌كرد اما در مورد صحنه گلش حس مي‌كند كه توانسته جادويش را به كار بگيرد: «بازي خوبي بود اما راحت نه. نيمه اول خيلي سخت بود. نيمه دوم راحت‌تر شد. در اين نيمه بهتر توانستيم بازي‌مان را پيش ببريم و گل‌هاي دوم و سوم را هم زديم. رقابت اما فشرده بود.»

خوان ماتا كه در كاميونيتي‌شيلد حضور موفقي نداشت و به نظر مي‌رسيد جزو بازيكنان مازاد تيم ژوزه مورينيو است، در اين بازي گل زد و حالا احساس مي‌كند كه از بازي در تيم اين مربي راضي است: «شايستگي اين برد را داشتيم و علاوه بر آن من خيلي خوش‌شانس بودم كه توانستم اولين گل بازي را بزنم كه هميشه دليل مضاعفي براي خوشحال بودن از نتيجه پيروزي تيم است.»