ایگور بلافاصله شاگردانش را به خط کرد/ تمرینی سبک و شاداب در نخستین ساعات حضور در بودوا

By | می 8, 2017

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور شایسته در لیگ جهانی ۲۰۱۷ آماده می کند، ساعت ۱۵:۳۰ یکشنبه به وقت محلی پس از انجام سفری ۱۵ ساعته به شهر بودوا در کشور مونته نگرو رسید.

به دستور ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران بازیکنان پس از استراحتی یک ساعته در هتل مونته نگرو محل اقامت تیم ایران در این اردوی شش روزه، برای برگزاری نخستین تمرین خود عازم سالن تمرین شدند.

نخستین تمرین مردان والیبال ایران در این اردوی برون مرزی به مدت یک ساعت و نیم برگزار شد و ملی پوشان ابتدا زیر نظر میسیج به انجام حرکات کششی و نرمش پرداختند و سپس به دو گروه تقسیم شدند به صورت یک ضرب یک ضرب (تنیس بال) با هم مسابقه دادند.

در این تمرین نسبتا سبک و شاداب که بیشتر جنبه ریکاوری داشت، سعید معروف، عادل غلامی، فرهاد نظری افشار، محمد طاهر وادی، مهدی مرندی، رضا قرا و محمد جواد معنوی نژاد در گروه یک و محمد موسوی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزا جانپور، میلاد عبادی پور، مصطفی حیدری، سامان فائزی، مسعود غلامی و فرهاد سال افزون در گروه دو با هم به رقابت پرداختند.

همچنین امیر غفور نیز که آخرین مراحل درمان خود را تا رسیدن به مرز آمادگی کامل سپری می کند، زیر نظر دکتر سیامک افروزی و پیمان اکبری به صورت اختصاصی تمرین کرد.

امیر خوش خبر(سرپرست)، ایگور کولاکوویچ (سرمربی)، پیمان اکبری، کوبیلیسکی و سعید رضایی (مربیان)، دکتر سیامک افروزی (فیزیوتراپیست)، دانیل میسیج (بدنساز)، نوید مشجری (آنالیزور) و علیرضا پیشیاره (ماساژور) اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در اردوی برون مرزی اروپا را تشکیل می دهند.

انتهای پیام/س