باشگاه پرسپولیس از مخمصه نجات پیدا کرد/ پرداخت بخشی از بدهی‌ها کلید حل مشکل

By | سپتامبر 5, 2017

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه پرسپولیس باید برای جذب و استفاده از بازیکنان جدید بخشی از بدهی‌های خود را پرداخت می‌کرد و از آنجایی که مجوز استفاده از بازیکنان جدید تا پایان هفته چهارم صادر شده بود فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس خواستار این شد که این باشگاه به تعهدات خود برای پرداخت بخش دیگری از بدهی‌های این باشگاه اقدام کند.

مسئولان پرسپولیس در ابتدای لیگ بخشی از بدهی‌های خود را پرداخت کردند و به همین دلیل مجوز استفاده از بازیکنان جدید برای این باشگاه فراهم شد.

در ابتدای لیگ برتر عنوان شد که بازیکنان جدید تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل اینکه این باشگاه بدهی دارد و تنها بخشی از این بدهی پرداخته شده برای مدت ۴ هفته مجوز بازی در این تیم را به دست آورده‌اند که طبق این خبر بازیکنانی مثل بشار رسن، گادوین منشا، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی و شایان مصلح مجوز بازی برای تیمشان در هفته پنجم مقابل گسترش فولاد تبریز را در اختیار نداشتند اما این مشکل حل شده است.

این در حالی‌ است که به مسئولان باشگاه پرسپولیس این موضوع گفته شده و به همین دلیل برای اینکه مشکل به وجود آمده گریبان سرخپوشان را نگیرد مسئولان این باشگاه رقمی در حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ میلیون تومان از بدهی‌های گذشته این باشگاه را پرداخت کردند تا بازیکنان جدید پرسپولیس مشکلی برای همراهی تیمشان در ادامه لیگ برتر نداشته باشند.

محمد علی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس این خبر را تائید کرد.

انتهای پیام/ا