با تصمیم اشتیلیکه حضور دو پدیده محصول باشگاه بارسلونا مقابل ایران منتفی شد

By | می 29, 2017

به گزارش خبرگزاری فارس، بنا به گزارش سایت الکوره، تیم ملی کره جنوبی در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در خط حمله دچار مشکل است ولی با این وجود اولی اشتیلیکه، سرمربی آلمانی کره جنوبی هنوز برای دعوت کردن دو بازیکن جوان کره‌ای محصول باشگاه بارسلونا به تیم ملی بزرگسالان زود می‌داند.

لی و بایک، دو بازیکن محصول مدرسه لاماسیا بارسلون هستند که در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ جوانان درخشش فوق العاده‌ای را به همراه جوانان کره جنوبی داشتند. این دو ستاره جوان کره‌ای در پیروزی کره جنوبی در بازی مقابل غنا و آرژانتین در مسابقات جام جهانی جوانان نقش کلیدی داشتند.

با این وجود اشتیلیکه در مصاحبه خود درباره دعوت این دو ستاره جوان گفت: این دو بازیکن در مرحله گروهی جام جهانی جوانان خوب ظاهر شدند. خیلی واضح است که میان تیم ملی زیر ۲۰ سال با بزرگسالان تفاوت زیادی است و خیلی زود است که بازیکنانی از تیم ملی جوانان به تیم ملی بزرگسالان بیاید.

تیم ملی کره جنوبی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همگروه ایران قرار دارد و با ۴ امتیاز کمتر در رده دوم قرار دارد. کره جنوبی ۳ دیدار پیش رو دارد که در دومین دیدارش میزبان شاگردان کی روش است.

انتهای پیام/ا