با دوستانی که بزرگتر از دهن‌شان حرف می‌زنند، برخورد می‌کنیم

By | اکتبر 22, 2016

با دوستانی که بزرگتر از دهن‌شان حرف می‌زنند، برخورد می‌کنیم

به گزارش خبرورزشی، علی عباسی در مورد وضعیت نامناسب مالی باشگاه سیاه‌جامگان اظهار داشت: شرایط ما بهتر شده اما برخی از بازیکنان تیم، جایگاه خود را فراموش کرده‌اند و صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند که به جایگاه آنها مربوط نیست. در کمیته انضباطی باشگاه، این موضوع را بررسی می‌کنیم.

وی با اشاره به صحبت‌هایی مبنی بر دریافت پول از روح‌الله سیف‌اللهی و عدم تهیه مسکن برای او ادامه داد: این مسائل داخلی است و نباید خودمان چنین صحبت‌هایی را رسانه‌ای کنیم. ما برخلاف برخی صحبت‌های مطرح شده، مطالبات بعضی از بازیکنان را هم پرداخت کرده‌ایم. مطمئن باشید این شرایط را در هفته جاری درست می‌کنیم. در حال انجام کارهایی هستیم و به زودی اتفاقاتی رخ می‌دهد.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان تصریح کرد: در حال نظم دادن به کارها هستیم. نباید دیگر هر کسی، هر کاری دلش خواست، انجام دهد.

عباسی در مورد ناراحتی شدید فرهاد کاظمی و صحبت‌هایش مبنی بر جدایی از سیاه‌جامگان، گفت: او خیلی زحمت کشیده است و به هر حال ظرفیتش حدی دارد. فرهاد کاظمی ناراحت است چون از آبرو و اعتبار خود خرج کرده است. البته او هنوز درخواستی مبنی بر استعفا به صورت مکتوب به من نداده است. من پس از بازی با سپاهان هنوز با کاظمی صحبت نکرده‌ام.

وی افزود: به او حق می‌دهیم. البته در جایی خواندم حرف از «دروغ» زده که متوجه صحبت‌های او شده‌ام. ما تا جایی که توانستیم برای بهبود شرایط تلاش کردیم. حتی اعلام کردیم آماده هستیم تا باشگاه را واگذار کنیم. با یکی، دو گروه هم برای واگذاری و بحث نقدینگی، صحبت کردیم اما به جمع‌بندی نرسیدیم.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان در مورد اینکه اگر کاظمی از سیاه‌جامگان جدا شود، چه تصمیمی برای نیمکت تیمش خواهد گرفت، تأکید کرد: در تلاش هستیم او را برگردانیم اما اگر تا فردا (یکشنبه) موفق به انجام این کار نشویم، با کادر فنی فعلی ادامه می‌دهیم. در این صورت در تعطیلات، شرایط را بررسی می‌کنیم و تصمیم دیگری می‌گیریم.

عباسی در پایان گفت: باید برخوردهایی با یک سری افراد انجام دهیم. بعضی از دوستان، بزرگتر از دهن‌شان حرف می‌زنند که با آنها برخورد می‌کنیم.