برانکو: بازیکنانم شجاعانه بازی کردند

By | آگوست 5, 2016

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی تیمش برابر سایپا در هفته نخست لیگ برتر گفت: برنده شدن در اولین بازی برای ما خیلی مهم بود. همان طور که دیدید این برد شادی را به هواداران هدیه داد و باز هم شاهد تشویق پرشور آن‌ها بودیم.برانکو ادامه داد: می‌دانستیم بازی سختی در انتظارمان است چون اول فصل است و تیم‌ها هنوز دنبال کیفیت خوب خود هستند و هنوز قدرت کامل خود را نیافته‌اند.

برانکو افزود: مایلم به بازیکنانم به خاطر بازی واقعی و شجاعانه‌ای که به نمایش گذاشتند تبریک بگویم. آن‌ها با تمرکز بالا بازی کردند و اکثر اوقات زمین بازی در اختیار ما بود. چیزی که من را بیش از همه خوشحال می‌کند، این است که افت تیم ما به حداقل رسیده است و طبیعی است که از بازیکنان انتظار داشته باشم در آینده کار و تلاش مضاعفی داشته باشند.

وی درباره زمان بازگشت مهدی طارمی به ترکیب اصلی پرسپولیس گفت: طارمی عملا دو ماه بدون تمرین بود. اما از طرف دیگر فاصله مسابقه‌ها با هم بسیار کم است. تلاش می‌کنیم تا او هرچه زودتر به ترکیب اصلی تیم برگردد. دیدید که او در چند دقیقه‌ای که بازی کرد، چه حرکات خوبی به نمایش گذاشت. او بازیکن بسیار باکیفیتی است.

برانکو درباره عملکرد وحید امیری نیز گفت: عادت ندارم درباره بازیکنانم صحبت کنم و درباره آن‌ها نظر بدهم اما همین که او را در پست مهاجم نوک مورد استفاده قرار دادم نشان می‌دهد که تا چه حد به او احترام می‌گذارم و چقدر به او اعتماد دارم.