برانکو بالاخره کوتاه آمد/ بدون ملی‌پوشان وارد جام حذفی می‌شویم

By | سپتامبر 27, 2016

برانکو ایوانکویچ در ابتدا گفت: قبل از هر چیز خیلی خوشحال هستم که توانستیم ملاقاتی با جانبازان دفاع مقدس داشته باشیم و یادی از آنها کنیم. اینها افرادی هستند که جان‌شان را در جنگ با عراق گذاشتند. من این مساله را خوب درک می کنم چون کرواسی هم برای استقلال خود جنگید. از آنها متشکرم که تشریف آوردند تا بچه‌های جوان ما این قربانیان را دیدند که بی هدف و بی نتیجه قربانی نشدند. به خاطر آنهاست که ما امروز راحت هستیم.
وی در مورد جام حذفی نیز گفت: بدون ملی پوشان وارد جام حذفی می شویم اما به بقیه بازیکنانم اعتماد دارم. به هر حال بازی در جام جذفی، شرایط خاص خودش را دارد و امکان دارد شرایط غیر منتظره به وجود بیاید.
برانکو ادامه داد: دوست دارم در هر سه جامی که در پیش است، مدعی باشیم و برای قهرمانی کارمان را در جام حذفی شروع می‌کنیم. من به جوانان تیم اعتماد کامل دارم و هیچ شکی در مورد بازیکنانم نخواهم داشت، البته در ترکیب اصلی تغییراتی خواهیم داشت و این اولین بار است که در یک رقابت رسمی، با ترکیب جدیدی وارد زمین می‌شویم چون قرار است بدون ملی‌پوشان به میدان برویم.
سرمربی سرخپوشان در مورد استفاده از بازیکنان باتجربه یا جوان در بازی مقابل قشقایی گفت: در تیم من همیشه بهترین بازیکنان‌مان فرصت بازی خواهند داشت. بازیکنان جوان و خوب خواهیم داشت که از آنها استفاده می‌کنیم.
برانکو در خصوص انتخابش بین فوتبال بد با نتیجه خوب یا فوتبال خوب با نتیجه بد، تصریح کرد: همیشه نتیجه مهمترین گزینه است چون فقط برد در خاطرات می‌ماند و بقیه این مسائل در ذهن کسی نمی‌ماند اما ما باید به شکلی عمل کنیم که بازی زیبایی را هم ارائه دهیم. مثلاً بازی با سپاهان برای‌مان یک بازی زیبا با کسب نتیجه بود. طبیعی است که برد، دقیقاً آن چیزی است که همیشه می‌خواهیم چون زندگی‌مان از فوتبال می‌گذرد و این بردهاست که حالت قهرمانی و اعتمادبه نفس به تیم می‌دهد. به همین علت تلاش می‌کنیم تا بازی‌های‌مان در وهله اول، همراه با نتیجه باشد.
۴۳ ۴۳