برانکو مقابل کی‌روش کوتاه آمد

By | سپتامبر 22, 2016

برانکو مقابل کی‌روش کوتاه آمد

به گزارش خبرورزشی، سیاری از مربیان لیگ برتری به كی‌روش اعتراض كرده‌اند كه چرا اردوهای تیم ملی بلند مدت است و به خاطر این اردوها لیگ برای مدت زیادی تعطیل می‌شود. البته این برای اولین بار نیست كه چنین اتفاقی رخ می‌دهد و در دوره مربیان قبلی هم چنین اعتراض‌هایی وجود داشته است.
این بار اما نكته جالب اینجاست كه برانكو سرمربی پرسپولیس به عنوان كسی كه قبلا سرمربی تیم ملی ایران هم بوده به این موضوع اعتراض دارد. او بارها اعتراض خود را به این موضوع نشان داده و مصاحبه‌هایی انجام داده است. كی‌روش هم هر بار سعی كرده صحبت‌های برانكو را بی پاسخ نگذارد.
اما به نظر می‌رسد این بار برانكو تصمیم گرفته جلوی كی روش كوتاه بیاید و تغییر موضع بدهد. او كه قبلا از كی روش بابت اردوهای بلند گلایه كرده بود، روز گذشته پس از مسابقه تیمش با سپاهان حرف‌هایی زد كه نشان می‌دهد موضع برانكو در مقابل كی روش عوض شده و جلوی او كوتاه آمده است.
برانكو دیروز گفت: قبل از این در مورد تعطیلات گفته بودم. من نمی‌خواهم یک عامل برهم زننده برای برنامه ‌های تیم ملی باشم. هر کدام از ما، دید و روش خودمان را داریم. وقتی من سرمربی تیم ملی بودم، حداکثر تعطیلات‌مان ۱۰ تا ۱۵ روز بود اما طبیعی است این تعطیلات پیاپی بر روی عملکرد بازیکنان تاثیر می‌گذارد. با این حال ما بعد از تعطیلات در سه بازی گذشته با اینکه ۶ بازیکن در تیم ملی داشتیم و یک روز قبل از بازی با نفت تهران، بازیکنانم برگشتند اما نتایج خوبی گرفتیم. با این حال همه ما در کنار تیم ملی هستیم و تیم ملی می تواند نمایشگر فوتبال خوب لیگ ایران باشد.
این صحبت‌های برانكو ثابت می‌كند كه مربی كروات مقابل مربی پرتغالی كوتاه آمده است.