برای انجام تغییرات صبرم زیاد است/دو وظیفه اصلی در دوران سرپرستی دارم

By | سپتامبر 6, 2016

نصرالله پریچهره در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حضورش در فدراسیون دوچرخه سواری به عنوان سرپرست اظهار داشت: با توجه به اینکه کارمند وزارت ورزش و جوانان هستم و در حوزه مسئولیتی نصرالله سجادی هم مشغول فعالیت هستم، وظیفه سرپرستی فدراسیون به بنده محول شد. از سوی دیگر دوستی و آشنایی خوبی هم با خسرو قمری، رئیس سابق فدراسیون دارم و امیدوارم بتوانیم گام‌های خوبی در این فدراسیون برداریم.

وی در مورد برنامه‌هایش در فدراسیون گفت: دو وظیفه اصلی در دوران سرپرستی خواهم داشت. ابتدا اینکه باید اهداف، برنامه‌ها، مسابقات و اعزام‌های فدراسیون را پیگیری کنم. رقابت‌های کاپ آسیا و مسابقات جهانی قطر پیش رویمان است و باید برای آنها برنامه‌ریزی کنیم. وظیفه دوم هم این است که فضای بالانس شده و با آرامشی ددر فدراسیون داشته باشیم و بتوانیم شرایط بسیار خوبی را برای برگزاری مجمع فراهم کنیم تا بهترین و شایسته ترین فرد به عنوان رئیس انتخاب شود.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در مورد اینکه دو ماه از آغاز ثبت نام‌ها گذشته و چه زمانی انتخابات برگزار خواهد شد، گفت: واقعیت این است که هنوز به بحث ثبت نام‌ها و تایید صلاحیت‌ها نرسیده‌ام و پس از کمی مطالعه و قطعی شدن تمام صلاحیت‌ها آن زمان بهتر می‌توانیم نظر بدهیم.

پریچهره در مورد اینکه برخی سرپرست‌ها تغییرات زیادی را اعمال می‌کنند و برای شما هم این اتفاقات خواهد افتاد یا خیر، گفت: واقعیت این است که زیاد قائل به تغییر نیستم و صبرم در این مورد زیاد است. معتقدم اگر قرار است تغییری ایجاد شود حتما باید فرد جدید بتواند تحول ایجاد کرده و کار بهتری ارائه دهد.

وی در پاسخ به این سوال که خودتان زمانی مدیرکل خوزستان بودید، اما پیست شهر اهواز وضعیت خوبی ندارد، گفت: تصاویری که منتشر شده بود را دیدم و حتما این موضوع را پیگیری می‌کنم و قاعدتا نباید بعد از ۴، ۵ سال ساخت این وضعیت را مشاهده کنیم. با مدیرکل خوزستان صحبت خواهم کرد و نتیجه را اطلاع رسانی می‌کنیم.

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در پایان مورد برگزاری اردوی تیم ملی هم گفت: تا ۱۰ روز آینده برنامه مشخص می‌شود و احتمالا در یکی از استان‌های جنوبی کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/O7YVGN