برنامه روز دوم پارالمپین های ایران/ رقابت در شش رشته با حریفان

By | سپتامبر 8, 2016

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از ریو، ورزشکاران کشورمان در دومین روز از بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در شش رشته (۴ رشته انفرادی و ۲ رشته تیمی) به مصاف حریفانشان خواهند رفت.

در رشته تیراندازی سمیرا ارم، عالیه محمودی و ساره جوانمردی از ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران در مرکز تیراندازی المپیک در مرحله مقدماتی تفنگ ۱۰ متر بانوان کلاس P2 به رقابت خواهند پرداخت. فینال این رشته ساعت ۱۱:۴۵ تا ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۵ تا ۱۹:۴۵ به وقت ایران برگزار خواهد شد.

در رشته جودو نابینایان و کم بینایان و در وزن ۸۱ کیلوگرم، سید امید نوری جعفری ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ به وقت ایران در مجموعه کاریوکا آرنا ۳ به مصاف جوکاری از .. خواهد رفت.

در رشته شنا شاهین ایزدیاز از ساعت ۱۸:۰۶ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۶ بامداد به وقت ایران در مجموعه ورزشی المپیک در ماده ۵۰ متر آزاد مردان به آب می زند.

در بسکتبال با ویلچر مردان ایران از ساعت ساعت ۱۱:۴۵ به وقت محلی (۱۹:۱۵ به وقت ایران) به مصاف انگلیس می رود.

در رشته تیراندازی مهدی زمانی از ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران در مرکز تیراندازی المپیک در فینال رشته تفنگ ۱۰ متر مردان به رقابت با حریفان خواهد پرداخت.

در فوتبال ۵ نفره نابینایان و کم بینایان مردان ایران و ترکیه از ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران در زمین شماره یک مجموعه ورزشی تنیس المپیک به مصاف هم خواهند رفت.

در فینال ماده پرتاب نیزه بانوان کلاس F34 مریم سلطانی به رقابت با حریفانش خواهد پرداخت.

انتهای پیام/

http://fna.ir/LTS6WR