بگوویچ: گل‌گهر برای صعود به لیگ برتر تا آخرین روز تلاش می‌کند

By | آوریل 22, 2017

به گزارش خبرگزاری فارس : تیم فوتبال گل گهر سیرجان بعد از شکست پرگل مقابل خونه به خونه و همچنین پیش از این در شرایطی که خوش شانس نبودند، مغلوب پارس جنوبی شدند و هفته قبل هم در مقابل آلومنیوم اراک به تساوی رسیدند تا با ۵۴ امتیاز در رده چهارم جدول با ۵۴ امتیاز باقی بمانند. این تیم با ۲ امتیاز اختلاف نسبت به ملوان و ۴ امتیاز با تیم سپدرود رشت در رده چهارم قرار دارد و  در یک باز خانگی تنها در صورت پیروزی در مقابل سپید رود رشت امیدهای اندکی برای صعود به لیگ برتر دارد اما اگر این بازی با هر نتیجه ای غیر از برد در مقابل سپید رود رشت به اتمام برسد این تیم با همان رده سوم و یا چهارم باید این فصل را خداصحافظی کند.

وینگو بگوویچ در گفتگو با خبرنگار ورزشیص خبرگزاری فارس در مورد بازی فردا مقابل تیم سپید رود رشت گفت: ما فردا بازی سخت و سنگینی با تیم سپید رود داریم اما این بازی در خانه ما و با حضور تماشاگران گل گهر که یار دوازدهم تیم هستند برگزار می‌شود و تیم سپید رود یکی از تیم‌های خوب امسال در لیگ یک بوده و همرا با بازیکنان و کادر فنی خوبی که داشته توانسته تا اینجا نتایج لازم را کسب کند و این تیم همانند تیم ما همیشه در بالای جدول قرار داشته ما در این بازی بچه های خود را از نظر روحی و روانی آماده کردیم و تمام نقاط ضعف و قدرت این تیم را شناسایی کردیم و امیدوارم با یک بازی خوب به نتیجه لازم برسیم.

وی همچنین در مورد باخت چند هفته اخیر تیم گل گهر گفت: تیم ما ۱۵ هفته بود که باختی نداشت، ما در مقابل تیم خونه به خونه  خیلی خوب بازی کردیم و در نتیجه بازی را هم واگذار کردیم. هفت موقعیت گل صدرصد داشتیم  که استفاده نکردیم و همچنین ۲ پنالتی که داور مسابقه برای ما نگرفت و در نتیجه بازی را واگذار کردیم در مقابل تیم پارس جنوبی هم همین شرایط داشتیم و متاسفانه شکست در این دو بازی کار را برای ما سخت کرد.

وی همچنین در مورد وضعیت داوری در لیگ یک گفت: در کل داوری‌های لیگ خوب نبود و این داوری‌ها به تیم ما بسیار ضربه زد و کار صعود را برای تیم ما مشکل کرد ولی در هر صورت ما تا روز آخر تلاش خود را برای صعود به لیگ برتر انجام می‌دهیم.

انتهای پیام./