تساوی ارزشمند جوانان ایران برابر مدافع عنوان قهرمانی/ژاپن مقهور نمایش واترپلوئیست‌ها

By | جولای 23, 2016

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، تیم ملی واترپلوی جوانان ایران در دومین روز رقابت های قهرمانی آسیا به مصاف ژاپن، قدرت برتر قاره کهن و مدافع عنوان قهرمانی رفت. شاگردان الکساندر چیریچ با ارائه یک بازی هجومی در تمام لحظات این مسابقه تیم برتر میدان بودند. اما با چند سوت مشکوک داور مسابقه و کسر یک امتیاز از تیم ایران به دلیل خطای ارنج و پس از دقایقی تقدیم یک پنالتی به ژاپن در نهایت کار با تساوی ۱۲ بر ۱۲ به پایان رسید.

بدین ترتیب تیم ملی واترپلوی ایران با یک شکست برابر قزاقستان و یک تساوی برابر ژاپن باید فردا در سومین روز مسابقات به مصاف اندونزى برود.

الکساندر چیریچ سرمربی تیم‌های ملی، هدایت این تیم را بر عهده دارد. وحید رضایی و مهدی پنام تاش مربیان تیم ملی و رضا فیوضی‌زاده به عنوان دستیار مربی ترکیب کادر فنی ایران را تشکیل می‌دهند.

امین قویدل، ارشیا الماسی، مهدی یزدان خواه، عرفان لشگری، سید سجاد ساویز، امیرحسین حیدری، علیرضا پورنگ، علیرضا شادپی، امیر حسین رهبر، شایان قاسمی، حسین خالدی تبار، کامران جلیلی و حامد کریمی ملی پوشان ایران در این رقابت‌ها هستند.

 

 ادامه برنامه پنجمین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا: (۳۱ تیر تا ۴ مرداد ۱۳۹۵)

 

 روز سوم (دوم مرداد ۱۳۹۵):

ژاپن – چین

ازبکستان – قزاقستان

اندونزی – ایران (۱۴:۱۰ به وقت تهران)

 

روز چهارم (سوم مرداد ۱۳۹۵)

ایران – چین (ساعت ۱۲:۵۰ به وقت تهران)

قزاقستان – ژاپن

اندونزی – ازبکستان

 

روز پنجم (چهارم مرداد ۱۳۹۵):

ازبکستان – ایران (۰۹:۳۰ به وقت تهران)

قزاقستان – چین

ژاپن – اندونزی

انتهاى پیام/س

 

http://fna.ir/QZCQD5