تعطیلات زیاد کاری کرده فوتبال یادمان برود

By | اکتبر 26, 2016

تعطیلات زیاد کاری کرده فوتبال یادمان برود

به گزارش خبرورزشی، قاسم دهنوی در خصوص دیدار فردا (پنج‌شنبه) تیمش مقابل پدیده اظهار داشت: برای دیدار با پدیده آماده هستیم البته شرایط کلا «اوکی» نیست و تعطیلات پیاپی باعث شده که فوتبال یادمان برود.

وی ادامه داد: پدیده تیم خوبی است و از آنها کاملا شناخت داریم و می‌دانیم که برای کسب پیروزی به قم می‌آید، ما هم با کلی محروم و مصدوم به نوعی دست و پا شکسته به مصاف این تیم می‌رویم و می‌خواهیم برنده این بازی خانگی باشیم.

هافبک تیم فوتبال صبای قم در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنان این تیم خیلی راحت کارت قرمز می‌گیرند، گفت: فکر می‌کنم بعضی از داوران عجله می‌کنند و به ما کارت قرمز نشان می‌دهند هرچند در کل فشار روی بازیکنان ما زیاد است. هم در نتیجه گیری‌ خوب نبودیم و هم مسائل مالی روی کار ما تأثیر گذاشته است. باور کنید مشکلات مالی روی کار تیم ما خیلی اثر گذار بوده است.

دهنوی در مورد شرایط صبا در جدول رده‌بندی هم گفت: وضعیت‌مان در جدول بد نیست، درست است که تا الان ۹ امتیاز گرفتیم اما با یک پیروزی می‌توانیم به بالای جدول برسیم. فکر می‌کنم ۹ امتیاز خوب بوده. شما ببینید تیم‌هایی مانند ذو‌ب‌آهن و گسترش فولاد هم با آن همه بازیکن و پول ۹ امتیاز گرفتند. در مجموع با اینکه از نظر مالی وضعیت اسفناکی داریم اما خوب نتیجه گرفتیم.