حرف‌های جنجالی روشن درباره افشارزاده: گوشی‌اش را نشان داد و گفت ببین جواب خبرنگاران را نمی‌دهم

By | جولای 24, 2016

حرف‌های جنجالی روشن درباره افشارزاده: گوشی‌اش را نشان داد و گفت ببین جواب خبرنگاران را نمی‌دهم

به گزارش خبرورزشی، او حالا حرف‌هایی را بر زبان می‌آورد که به طور حتم اتفاقات زیادی را به همراه خواهد داشت.

این ماجرای آکادمی استقلال به کجا کشیده شد، برکنار شدید؟
نمی‌دانم، این را از افشارزاده بپرسید. چندین ماه مدام اصرار و خواهش می‌کردند بیا آکادمی را بپذیر. بیا آکادمی را به دست بگیر. بیش از ۲۰ جلسه با من برگزار کردند، نمی‌خواستم بیایم، بار چندم که دیدم ول نمی‌کنند گفتم باید برای آکادمی استقلال ورزشگاه اختصاصی بگیرید. گفتم سنگ بزرگ است و نمی‌توانند و بعد می‌گویم نه، چند روز بعد افشارزاده زنگ زد و گفت بیا بریم استادیوم امام رضا (ع). چندین بار دیگر نیز پاسخ منفی دادم اما التماس می‌کردند که بیا و این مسئولیت را قبول کن، هر بار که مرا می‌دید با خواهش می‌گفت مصاحبه نکن، اگر خبرنگاران شماره تو را می‌گیرند جواب نده و حتی موبایلش را نشان داد و گفت ببین من جواب نمی‌دهم. جواب دادم من نمی‌توانم حالا که پست گرفته‌ام حرف نزنم، من به خبرنگاران احترام می‌گذارم.

خیلی از آکادمی شاکی بودید؟
من برای مبارزه با پول گرفتن از بازیکن آمدم و گفتم اجازه نمی‌دهم یک ریال از کسی بگیرند. مگر می‌شود استعدادی را بیرون بیندازیم و دنبال پول گرفتن از بازیکن باشیم؟ به همه هم گفتم اگر قرار باشد کمکی بگیریم باید سازمان‌یافته و برای باشگاه باشد، دست آنها را می‌بوسیم و به همه هم اعلام می‌کنیم اما پول زیر میزی نه. بازیکن می‌آمد و می‌گفت مربی تیم‌تان آقای X گفته است نفر سومی را معرفی می‌کنیم تا برای پول گرفتن هماهنگ کند، وقتی خواستم با این موضوع مبارزه کنم اتفاقات عجیب و غریب افتاد. حالا هم خیلی حرف‌ها را نزده‌ام و به طور حتم با مدارک و اسناد خیلی‌ها را رسوا می‌کنم.

قرارداد بستید؟ افشارزاده می‌گوید قراردادی وجود ندارد
قرارداد دارم، قراردادم موجود است و به موقع آن را نشان می‌دهم. خود افشارزاده آن را امضا کرد و در اختیارم گذاشت. برگه قرارداد را نوشت، امضا کرد، داد دستم، فراموشکاری چیز بدی است.

گفته می‌شود باشگاه استقلال از شما شکایت کرده است
خیلی هم خوب است، از این شکایت استقبال می‌کنم. حسن روشن را با این حرف‌ها نترسانید، خیلی چیزها ثابت می‌شود. به زودی و ظرف امروز و فردا با وزیر ورزش و جوانان ملاقاتی خواهم داشت و آن وقت همه مسائل افشا می‌شود. وزیر ورزش از تجمع برخی‌ها جلوی در وزارتخانه برای حمایت از آقای X باخبر است.