حسینی: خوشحالم توانستم به عنوان دروازه‌بان اولین گل جام‌جهانی را بزنم/می‌خواهیم جزو ۴ تیم برتر جهان شویم

By | آوریل 28, 2017

پیمان حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره دیدار افتتاحیه جام جهانی فوتبال ساحلی مقابل مکزیک گفت: بازی اول همیشه سخت است و خداراشکر از آزمون اول سربلند بیرون آمدیم. انشالله در بازی های بعدی بهتر و کم اشتباه تر بازی کنیم و روی سکوی جهانی قرار بگیریم. 

وی درباره اینکه موفق شد گل اول جام جهانی را به ثمر برساند گفت: خوشحالم برای تیم ملی گلزنی کردم اما بیشتر از آن خوشحالم که ایران بازی را برد. من خواسته سرمربی و کادرفنی را انجام دادم و خداراشکر امروز با همت و غیرت بچه ها و بازی زیبایی که انجام دادیم توانستیم مکزیک را شکست دهیم
بازی اول همیشه سخت است اما خوشبختانه از این دیدار با موفقیت بیرون آمدیم و امیدوارم بازی بعدی با تمرکز بیشتری به میدان برویم.

دروازه‌بان تیم ملی ایران درباره دیدار بعدی با ایتالیا گفت: همه بازی ها حساس و مهم هستند و نباید هیچ بازی را دست کم گرفت.

گلر تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در پایان گفت: پتانسیل این تیم و هدفی که کادرفنی در نظر گرفته این است که امسال برای اولین بار در بین ۴ تیم برتر جهان قرار گرفته و امیدوارم در نهایت تلاشمان با یک مدال خوشرنگ تکمیل شود.
انتهای پیام/