خوردبین: با برگشتن رامین، برای آسیا هیچ مشکلی نخواهیم داشت

By | سپتامبر 5, 2016

خوردبین: با برگشتن رامین، برای آسیا هیچ مشکلی نخواهیم داشت

گفته می‌شود رامین رضاییان از رفتار قبلی‌اش در قبال سرمربی پرسپولیس ابراز پشیمانی کرده و به همین دلیل باشگاه او را به پرسپولیس بازمی‌گرداند. نظرتان در این خصوص چیست؟
خدا را شکر که رامین برمی‌گردد. نظرم روی بازگشت او بسیار مثبت است و واقعاً خوشحالم که او به پرسپولیس برمی‌گردد چون رامین را بازیکن بسیار خوبی می‌دانم و واقعاً دوست دارم او به پرسپولیس برگردد.

بدون شک حضور رضاییان در دفاع برای پرسپولیس بسیار مفید خواهد بود.
رامین مدافع کناری بسیار خوبی است که با شایستگی به تیم ملی راه یافته، ضمن اینکه جدا از او، ما مدافعان خوب دیگری نظیر سیدجلال، محمد انصاری و حسین ماهینی را هم داریم که واقعاً خوب هستند و جزو بهترین‌های ایران محسوب می‌شوند.

با بازگشت رضاییان، شرایط برای ماهینی که در دفاع راست نمایش خوبی داشته، چه می‌شود؟
حسین ماهینی و رامین رضاییان هر دو بسیار خوب هستند و مطمئناً برای حضور در جناح راست با هم رقابت خوبی خواهند داشت اما نکته حائز اهمیت برای ما حضور در آسیاست و با بازگشت رامین در زمینه دفاعی، کلاً هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

اما لیست‌تان پر است، در این زمینه چه خواهید کرد؟
حتماً آقای برانکو باید در این زمینه تصمیم بگیرد که نام چه بازیکنی را از لیست خارج کند و با هماهنگی مدیریت باشگاه، اقدامات لازم انجام خواهد شد.

درخصوص تیم پیشکسوتان ایران و شکست سنگین مقابل تیم منتخب لالیگا چه نظری دارید؟ شکستی که آقای پروین دلیل آن را سنگینی بازیکنان و برنج! دانسته بودند!
به نظرم اگر تیمی داشته باشیم که هفته‌ای دو، سه بار تمرین داشته باشد، شرایط ما بسیار خوب خواهد شد اما وقتی تیمی فقط ۴۸ ساعت مانده به بازی جمع شده و آماده بازی می‌شود، شرایط این‌گونه می‌شود.

حضور علی‌آقا و شما روی نیمکت همه را یاد زمان حضورتان در پرسپولیس انداخت.
بله، واقعاً دوران خوب و طلایی بود و یادش بخیر که چه روزهایی را سپری کردیم.