دانتاس: داوی لوکا، من و نیمار را به هم متصل نگه داشته

By | اکتبر 2, 2016

دانتاس: داوی لوکا، من و نیمار را به هم متصل نگه داشته

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ كارولينا دانتاس، همسر سابق نيمار و مادر پسرش، داوي لوكا، در گفت‌وگو با رسانه‌هاي برزيلي در مورد ارتباطش با نيمار كه اين روزها در بارسلونا توپ مي‌زند صحبت كرده است. نيمار ستاره جوان و موفق بارسلونا كه علاقه زيادي به شبكه‌هاي اجتماعي دارد به هر بهانه كوچكي، گاه و بيگاه عكس‌هايي را در صفحه اينستاگرام يا ساير برنامه‌ها بازتاب مي‌دهد و در اين ميان خيلي از عكس‌هاي او نيز در كنار پسر كوچولويش داوي لوكا است اما كمتر كساني هستند كه مادر داوي لوكا را بشناسند. كارولينا دانتاس ۲۳ ساله، مادر فرزند كوچك اين بازيكن برزيلي است. كاروليناي جوان در گفت‌وگو با رسانه‌هاي برزيل در مورد ارتباطش با نيمار صحبت كرد كه بخش‌هايي از اين صحبت‌ها در روزنامه پرويي «ليبرو» منتشر شد.

اين دختر جوان در سن ۱۷ سالگي و زماني كه نيمار ستاره تيم سانتوس برزيل بود، داوي لوكا، فرزندشان را به دنيا آورد و حالا در صحبت‌هايي اعلام كرده كه به خاطر فرزند مشترك‌شان، داوي لوكا، هميشه حمايت‌هاي زيادي از سوي نيمار دريافت مي‌كند. كارولينا در اين رابطه گفت: «من پسرم را دوست دارم و نمي‌خواهم تحت هيچ شرايطي او را در شرايط بد و نامناسبي ببيند. من و نيمار هميشه سعي مي‌كنيم تا با هم دوست باشيم و با هم حرف بزنيم و لوكا ما را به هم متصل نگه مي‌دارد.»

خانم دانتاس شخصيت آرام و كم‌حرف و ساكتي دارد ولي در ابراز علاقه‌‌اش نسبت به پسرش چيزي كم نمي‌گذارد و صفحه او در شبكه‌هاي اجتماعي هم مثل نيمار، مملو است از عكس‌هاي مشتركش با پسرش داوي لوكا.

او در همين گفت‌وگو با يادآوري روزهاي شيريني كه در كنار نيمار سپري مي‌كرد و زماني كه متوجه شدند به زودي داراي فرزند مي‌شوند، گفت: «هر دوي ما گريه كرديم. من هميشه از حمايت‌هاي خانواده نيمار بهره‌مند بودم. داوي خيلي شبيه پدرش است. حتي اگر او سرما بخورد، نيمار واقعاً نگران مي‌شود و هر زمان كه كوچكترين مشكلي پيش بيايد، او هميشه به ما كمك مي‌كند.»

جالب اينجاست كه سال‌ها بعد از جدايي نيمار و كارولينا، اين دو با هم ارتباط دوستانه و خوبي دارند و دليل آن هم پل ارتباطي به نام داوي لوكاست. نيمار حتي در صفحاتش در شبكه‌هاي اجتماعي عكس‌هايي از خودش در كنار كارولينا و داوي لوكا را منتشر كرده است.