دانش دوست: برای ریکاوری روانی نیاز به یک برد داشتیم

By | مارس 30, 2017

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، احسان دانش دوست پس از پیروزی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران برابر بنگلادش، افزود: بازیکنان تیم ملی برای ریکاوری کامل نیاز به یک پیروزی داشتند که خوشبختانه با شکست بنگلادش این مهم به دست آمد.

وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته کادر فنی برای بازگشت انگیزه جنگندگی به بازیکنان تیم ملی نوجوانان زحمات زیادی کشیدند و با شکست بنگلادش این روند تکمیل شد تا انشاالله در ادامه مسابقات عملکرد به مراتب بهتری داشته باشیم.

ملی پوش گنبدی تیم ملی والیبال نوجوانان درباره تیم بنگلادش گفت: این تیم از قدرت های برتر آسیا در والیبال نبود، اما برای اینکه به هشت تیم برتر صعود کنیم باید مقابل این تیم بدون ریسک بازی می کردیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر شرایط بازیکنان مناسب است و فردا جمعه دو جلسه تمرین خواهیم داشت تا برای مسابقه با چین آماده شویم.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا موفق به شکست بنگلادش شد و به عنوان تیم دوم گروه دو، راهی مرحله بعد و رقابت با هفت تیم برتر این مسابقات شد.

فردا جمعه تیم های شرکت کننده در این رقابت ها استراحت دارند و مرحله دوم مسابقات از روز شنبه آغاز می شود که تیم ایران با تیم های کره جنوبی، چین و چین تایپه در گروه F قرار دارد.

انتهای پیام/س