دست‌نشان: آغاز لیگ با ۶ امتیاز منفی برای ملوان خیلی سخت است/خواهان جذب عالیشاه هستیم

By | جولای 23, 2017

نادر دست‌نشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی یک بر صفر مقابل سایپا، گفت: این یک بازی تدارکاتی بود بازیکنان ما در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردند و توانستیم به پیروزی برسیم. در بازی‌های تدارکاتی پیروزی مهم نیست بلکه می‌خواهیم نقاط ضعف و قوت تیم را پیدا کنیم و برای ترمیم نقاط ضعفمان تلاش کنیم. 

وی افزود: ما تیم لیگ برتری استقلال خوزستان را هم برده بودیم و از حریف جلو بودیم که آنها زمین را ترک کردند. با این حال بازی‌های تدارکاتی برای برد و باخت نیست ضمن اینکه چند تیم لیگ برتری هم از ما درخواست بازی دوستانه داشتند اما به دلیل آنکه بازیکنان ما وارد فاز بدنسازی شده بودند دیگر نتوانستیم با آنها بازی کنیم. 

دست‌نشان در مورد خبر کسر ۶ امتیاز از ملوان در صورت پرداخت نشدن مطالبات بازیکن خارجی و آغاز لیگ برای تیمش با ۶ امتیاز منفی، اظهار داشت: شرایط لیگ یک سخت و دشوار است و اگر بخواهیم لیگ را با ۶ امتیاز منفی شروع کنیم وامصیبتا می‌شود. با این حال ظاهراً مدیران باشگاه در تلاش هستند تا با مدیر برنامه‌های این بازیکن این مشکل را حل کنند و بدهی ملوان به این بازیکن به صورت  اقساط پرداخت شود.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در مورد احتمال حضور امید عالیشاه در این تیم، گفت: نمی‌دانم وضعیت او چگونه خواهد شد ما دوست داریم در خدمت امید عالیشاه باشیم و او را جذب کنیم اما او از نظر مالی راضی نشد و در تراکتور ماند اکنون هم نمی‌دانیم قانون باعث حضور او در فجر سپاسی می‌شود یا می‌توانیم این بازیکن را در اختیار بگیریم هر چه مسئولان نظام وظیفه تصمیم بگیرند تبعیت خواهیم کرد.

وی در مورد احسان پهلوان بازیکن سرباز ذوب‌آهن، گفت: وضعیت او هم نامشخص است نمی‌دانیم پهلوان در ذوب‌آهن می‌ماند یا برای خدمت سربازی‌اش باید به تیم نظامی برود.

انتهای پیام/