دلخوری مربی گلرهای پرسپولیس به‌خاطر دروازه‌بان کروات

By | اکتبر 3, 2016

دلخوری مربی گلرهای پرسپولیس به‌خاطر دروازه‌بان کروات

به گزارش خبرورزشی، در این میان ایگور پانادیچ، مربی گلرهای پرسپولیس، کمی دلخور بود و غرولندکنان دقایقی کنار همکاران رسانه‌ای ما ایستاد و به قول معروف درددل کرد.
پانادیچ درباره شکست عجیب پرسپولیس برابر قشقایی شیراز گفت: فوتبال همین است. جام‌حذفی هم جام شگفتی‌هاست و ما اصلاً فکر نمی‌کردیم کار به وقت اضافی و ضربات پنالتی بکشد ولی این اتفاق افتاد و ناباورانه حذف شدیم.
وی ادامه داد: برد و باخت در فوتبال وجود دارد اما من بیشتر از این بابت ناراحت هستم که چرا باید این رفتارها در قبال بوژیدار رادوشوویچ صورت پذیرد؟!
وقتی مسعود اکبری، عکاس خبرورزشی، دلیل این حرف را جویا شد پانادیچ گفت: متأسفانه در اینستاگرام، تلگرام و شبکه‌های اجتماعی رفتار خوبی با رادوشوویچ نشد. دروازه‌بان ما حداقل دو موقعیت تک به تک را از بازیکنان حریف گرفت و در ضربات پنالتی هم به هر حال همه چیز ۵۰، ۵۰ است. درست نبود که برخی‌ها این‌قدر به یک دروازه‌بان خارجی، که در ایران غریب است، توهین کنند. واقعاً از این بابت ناراحت هستم!
ایگور پانادیچ با گفتن این حرف‌ها انگار کمی سبک شده بود چراکه بلافاصله محل را به سمت سالن وزنه ترک کرد و دیگر منتظر سؤالات بعدی خبرنگاران نشد!