رابسون: تا به حال چنین گرمایی ندیده بودم

By | آگوست 8, 2016

رابسون: تا به حال چنین گرمایی ندیده بودم

به گزارش خبرورزشی، رابسون جانواریو درباره اولین حضورش در ترکیب تیم استقلال، شکست این تیم در مصاف با استقلال خوزستان و گرمای بیش از حد اهواز صحبت کرد. متن کامل این گفت و گو در ادامه می آید.
انتظار این گرما را نداشتم
هم تیمی هایم درباره هوای گرم شهری که قرار بود در آن بازی کنیم به من گفته بودند اما هیچ وقت فکر نمی کردم بازی در اهواز تا این اندازه دشوار باشد. هوا نه تنها گرم بود بلکه رطوبت بالایی هم داشت. پیش از این پیش نیامده بود که در چنین هوایی یک بازی جدی و رسمی را برگزار کنم. البته وقفه هایی که بین هر دو نیمه به بازی داده شد کمک کرد تا این شرایط را بتوانیم تحمل کنیم.
تجربه خوبی بود
متاسفانه به خاطر دیر رسیدن برگه آی تی سی نتوانستم در بازی قبل استقلال را همراهی کنم. اما شب گذشته کادر فنی به من اعتماد کرد و از ابتدا به میدان رفتم. من در دیدارهای دوستانه برای استقلال بازی کرده بودم ولی قطعا بازی رسمی مثل بازی دوستنه نیست. این بازی تجربه خیلی خوبی برایم بود.
ای کاش نمی باختیم
پیش از شروع بازی به این نکته فکر می کردم که نتیجه اولین بازی ام برای استقلال چه خواهد شد. در فکرم این بود که با تمام وجود در خط دفاع بازی کنم و نگذارم تیمم گل بخورد. ولی وقتی گل خوردیم و دوباره هم گل خوردیم همه رویاهایم بر هم ریخت. ای کاش نمی باختیم تا اولین تجربه ام با استقلال به این شکل رقم نمی خورد.
به تیمم امیدوار هستم
من بازی قبل استقلال را در ورزشگاه دیدم و در بازی دیشب هم خودم به میدان رفتم. تیم ما فوق العاده منسجم و هماهنگ کار می کند. ما در نیمه دوم که خیلی ها فکر می کردند گرمای هوا روی تیم تاثیر منفی می گذارد حتی از نیمه اول بهتر بودیم. این باعث شد تا به رغم شکست مقابل حریف به آینده تیمم امیدوار شوم. هواداران هم باید به این استقلال امیدوار باشند.
نتوانستم جلوی گل را بگیرم
در صحنه ای که گل اول را دریافت کردیم خیلی تلاش کردم تا به موقع توپ را بزنم اما توپ از بالا آمد و هرچه سعی کردم نتوانستم آن را دفع کنم. پایم را به سمت توپ انداختم ولی توپ به پایم نگرفت. بعد از بازی دائم به آن لحظه فکر می کردم که ای کاش هر طور شده بود آن توپ را می زدم.
بازی بعد جبران می کنیم
در دو بازی اول فقط یک امتیاز گرفتیم و این باعث شد تا فاصله مان با رقبا زیاد شود. البته هنوز اول فصل هستیم و فرصت برای جبران زیاد است. ولی یک اصل مهم در فوتبال می گوید که نباید فرصت ها را از ابتدای فصل از دست داد. همه تلاشم را می کنم و در بازی بعد اگر به میدان رفتم نگذارم استقلال گل بخورد.