رحیمی: فدراسیونی که لیگ پویا ندارد، باز یا بسته بودنش فرقی ندارد/ با چند گزینه خارجی برای سرمربیگری مذاکره کردیم

By | آوریل 6, 2017

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد انتخاب اعضای فدارسیون هندبال اظهار داشت: شرایط افراد مختلف در حال بررسی است و تلاش می‌کنم تا با دقت نظر بالا بهترین نفرات را انتخاب کنم. فکر می‌کنم تا یک ماه آینده جمع‌بندی‌ها انجام شود و اعضا کار خود را آغاز کنند.

وی در خصوص اینکه کناره‌گیری میترا نوری از انتخابات به نفع رحیمی چقدر می‌تواند به او کمک کند تا سمتی در فدراسیون بگیرد، خاطرنشان کرد: ۱۰ نفر در انتخابات به نفع من کناره‌گیری کردند، اما مطمئن هستم هیچ کدام از آنها برای گرفتن مسئولیت این کار را نکردند. تمام نامزدها جایگاه بالایی دارند و بدون شک چنین انتظاری ندارند که چون انصراف داده‌اند، سمت بگیرند. به هر حال من تلاش می‌کنم تا برای انتخاب همکارانم تمام موارد را در نظر بگیرم.

رئیس فدراسیون هندبال با بیان اینکه اولویت کارهایم اجرای تقویم فدراسیون است، گفت: یکی از مهمترین مشکلات هندبال ایران نداشتن لیگی پویا است. به عقیده من فدراسیونی که لیگ منظم و پویا ندارد، باز یا بسته بودنش فرقی با هم ندارد. گرفتن پخش تلویزیونی و حضور هواداران در سالن‌ها موجب جذابیت رقابت‌ها خواهد شد و از طرفی موجب می‌شود که قرارداد بازیکنان هم بالا برود.

رحیمی با اشاره به گله برخی ملی‌پوشان از شرایط مالی لیگ ایران، افزود: به هر حال بازیکنان حق دارند، اما ما به عنوان فدراسیون نمی‌توانیم به باشگاه‌ها اجبار کنیم که قراردادها را افزایش دهند. بدون شک اگر سطح رقابت‌ها بالا برود، بازی‌های از تلویزیون پخش شود و علاقمندان به سالن‌ها بیایند شرایط متفاوت خواهد شد.

وی درمورد ادامه فعالیت کمیته فنی و انتخاب سرمربی برای تیم ملی عنوان کرد: با چند گزینه خارجی در حال مذاکره هستیم، اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم. بدون شک تلاش خواهیم کرد تا با بهترین مربی به توافق برسیم. درمورد کمیته فنی هم باید بگویم که باید شرایطش را بررسی کنم؛ حتی امکان دارد که این کمیته به کار خود ادامه ندهد. تمام این موضوعات بستگی به خروجی و بررسی‌های نهایی دارد.

رئیس فدراسیون هندبال عنوان کرد: به نظر من فدراسیونی که بتواند تقویمش را به درستی و کامل اجرا کند موفق خواهد بود، چرا که تمام موارد در تقویم فدراسیون‌ها آمده است. من تمام تلاشم را می‌کنم که هندبال ایران به دوران اوج خود بازگردد و در این راه هیچ وقت از من حرف‌های ناامید کننده نخواهید شنید.

انتهای پیام/س