رستگاری پرسپولیس در سال‌های شروع ضعیف استقلال

By | آگوست 17, 2016

رستگاری پرسپولیس در سال‌های شروع ضعیف استقلال

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس سال گذشته شرایط مشابه استقلال را داشت اما در نهایت تا آستانه قهرمانی پیش رفت و به عنوان دومی رسید. حتی اگر پرسپولیس از بازی شب گذشته خود مقابل گسترش فولاد هم امتیاز نگرفته باشد باز هم شرایط بهتری نسبت به استقلال دارد و به همین دلیل تیم منصوریان شرایط بدی را تجربه می‌کند. این نکته را هم بدانید که در ادوار لیگ برتر هرگاه استقلال شروع بدی داشته پرسپولیس پایان خوشی را تجربه کرده است.

لیگ اول/ قهرمانی پرسپولیس
در لیگ برتر اول استقلال شروع بدی در مسابقات داشت. آبی‌پوشان با کسب ۴ امتیاز از ۳ بازی شرایط خوبی نداشتند و در رده هفتم قرار گرفته بودند. در پایان این لیگ پرسپولیس در نهایت کورس قهرمانی را از استقلال برد و قهرمان شد.

لیگ دوم/ دومین شروع ضعیف در لیگ برتر
استقلال این فصل یک امتیاز از سه بازی گرفته اما تا قبل از آن ضعیف‌ترین شروع استقلال در لیگ برتر دوم بود که ۳ امتیاز از سه بازی اندوخته بود. در آن سال استقلال پس از هفته سوم در رده هفتم بود و پرسپولیس هم در نهایت به رده سومی رسید.

لیگ هفتم/ دومین قهرمانی پرسپولیس با شروع بد استقلال
پرسپولیس دو بار در لیگ برتر قهرمان شده است که در هر دو بار استقلال شروع خوبی نداشته است. در لیگ هفتم هم استقلال از ۳ بازی ۴ امتیاز گرفته بود و در رده هفتم قرار داشت. در پایان آن فصل که با اتفاقات بدی برای استقلال همراه بود پرسپولیس با افشین قطبی قهرمان شد.

لیگ هشتم/ ضعیف‌ترین پرسپولیس
ضعیف‌ترین عملکرد پرسپولیس در سال‌هایی که استقلال هم شروع ضعیفی داشته، مربوط به لیگ هشتم است. در آن سال استقلال ۴ امتیاز از سه بازی گرفته بود. پرسپولیس در آن فصل در رده پنجم قرار گرفت.

لیگ دهم/ یک ۴ امتیاز دیگر
استقلال برای چهارمین بار در ادوار لیگ برتر، از سه بازی‌اش ۴ امتیاز گرفت. در لیگ دهم استقلال با این عملکرد نهم بود و پرسپولیس هم در پایان فصل به رده چهارم رضایت داد.