روز اول با اختلاف زیاد به اوکراینی‌ها می‌باختیم، اما رفته رفته شکست‌شان دادیم

By | آوریل 17, 2017

سیامک فیض عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حضور شمشیربازان اوکراینی در ایران اظهار داشت: این تیم از روز جمعه وارد ایران شده و تا پنجشنبه حضور خواهد داشت. اوکراین تیم با کیفیتی است و در رده سوم دنیا قرار داشته و مدعی کسب عنوان قهرمانی است. ۴ نفر از بازیکنان آنها و ۶ نفر از ملی پوشان کشورمان در اردو حضور دارند.

وی در مورد اینکه این اردو چقدر به ملی پوشان کمک خواهد کرد، گفت:‌ قطعا تاثیر زیادی خواهد داشت. روز اول اردو بچه‌های ما با اختلاف به اوکراینی‌ها می‌باختند، اما رفته رفته خیلی بهتر شدند و در مسابقه درون اردویی محمدرضایی توانست نیکیشین را شکست دهد.از سوی دیگر بازیکنان تیم ملی جوانان هم می‌آیند و تجربیات زیادی از آنها کسب می‌کنند.

سرمربی تیم ملی اپه ایران ادامه داد: حضور بازیکنان و تیم‌های بزرگ در ایران برای ما هم کم هزینه است و می‌توانیم بازیکنان زیادی را مقابل آنها قرار دهیم و پیشرفت کنند.

فیض عسگری در مورد مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: قهرمانی آسیا هم سطح قهرمانی جهان است، چون کره و ژاپن تیم‌های اول و دوم دنیا هستند و به همین دلیل کار سختی در هنگ کنگ خواهیم داشت.

وی در پایان اعلام کرد: ملی پوشان کشورمان ۲۰ اردیبهشت ماه در مسابقات کلاس A  فرانسه حضور پیدا می‌کنند تا با تجربه خوبی راهی مسابقات قهرمانی آسیا شوند.

انتهای پیام/