زمانی: به خاطر ممنوعیت استفاده از بازنشسته‌ها نمی‌توانیم در خدمت افشارزاده باشیم

By | آگوست 10, 2016

حسن زمانی عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ضمن تائید خبر استعفای بهرام افشارزاده از سمت سرپرستی باشگاه استقلال، گفت: آقای افشارزاده چند بار استعفای خود را به هیأت مدیره ارائه کرده بودند و این برای اولین بار نیست.

وی افزود: البته هیأت مدیره استقلال در مورد پذیرش یا عدم پذیرش این استعفا بحثی ندارد اما طبق قانونی که به تائید مجلس شورای اسلامی هم رسیده و اتفاقاً دولت هم آن را مصوب کرده این است که افراد بازنشسته دیگر نمی‌توانند در چنین پست‌هایی مشغول فعالیت باشند. با این مصوبه خود به خود باشگاه استقلال دیگر نمی‌تواند از بهرام افشارزاده استفاده کند و ما از حضور او محروم خواهیم بود.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال از احتمال جلسه فوق‌العاده برای معرفی مدیرعامل جدید خبرداد و گفت: قرار بود هفته آینده تشکیل جلسه بدهیم که با این قانون شاید جلسه خیلی زودتر برگزار شود.

زمانی در پایان گفت‌وگو با فارس در خصوص شایعاتی که پیرامون گزینه‌های مختلف برای مدیرعاملی استقلال مثل غریب مطرح شده است، گفت: هنوز در این مورد اطلاعاتی نداریم ولی چند گزینه مطرح هستند که باشگاه به زودی آنها را اعلام خواهد کرد.

انتهای پیام/آ

http://fna.ir/OOA1PT