ستاره برزیلی‌ها در ۳ دقیقه رکورد دار جام جهانی شد/ فالکائو با ۴۵ گل بهترین گلزن ادوار این مسابقات

By | سپتامبر 18, 2016

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌های جام جهانی فوتسال امروز ۴ دیدار در گروه‌های سوم و چهارم برگزار شد که طبق آن در گروه چهارم برزیل با نتیجه پرگل ۱۵ بر ۳ مقابل موزامبیک به برتری رسید. در دیگر دیدار این گروه اوکراین ۳ بر یک استرالیا را شکست داد. برزیل با ۹ امتیاز به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شد و اوکراین با ۶ امتیاز استرالیا با ۳ امتیاز و موزامبیک بدون امتیاز در رده‌های بعدی قرار گرفت.

همچنین در گروه سوم گواتمالا با نتیجه ۸ بر ۴ مقابل پاراگوئه شکست خورد و ایتالیا ۲ بر یک مقابل ویتنام به پیروزی رسید. در این گروه ایتالیا با ۹ امتیاز پاراگوئه با ۶ امتیاز، ویتنام ۳ امتیاز و گواتمالا بدون امتیاز در رده‌های اول تا چهارم قرار گرفتند.

در دیدارهای امروز یک رکورد ثبت شد و آن اینکه فالکائو ستاره برزیلی توانست با هت‌تریک در دیدار مقابل موزامبیک تعداد گل‌های خود را در جام جهانی به ۴۵ برساند و به عنوان بهترین گلزن تاریخ ادوار این مسابقات لقب بگیرد.

فالکائو در حالی در این دیدار هت‌تریک کرد که تا دقیقه ۳۵ نتوانسته بود گلزنی کند اما در ۳ دقیقه توانست ۳ بار دروازه موزامبیک را باز کند تا به عنوان بهترین گلزن تاریخ مسابقات لقب بگیرد. 

سایت فیفا با اعلام این خبر خاطرنشان کرد:‌هواداران برزیلی منتظر این هستند تا ببینند در ادامه مسابقات ستاره برزیلی فوتسال چه عملکردی خواهد داشت.

انتهای پیام/ا

 

http://fna.ir/4941UG