شاه‌علیدوست: با سایپا به دنبال رتبه تک رقمی در لیگ برتر هستیم/به سقوط فکر نمی‌کنیم

By | آوریل 16, 2017

روزبه‌ شا‌ه‌علیدوست در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حضور سایپا در انتهای جدول گفت: لیگ را خوب شروع نکردیم و در ادامه هم کار سخت شد و امتیازگیری از حریفان دشوار شد ضمن اینکه با بدشانسی هم مواجه شدیم. 

وی در مورد اینکه تصور می‌کرد سایپا در این فصل در نتیجه گیری ناکام باشد گفت: تمرینات خوبی داشتیم و تیم در حال پیشرفت بود فکر می‌کردیم سال خوبی داشته باشیم ولی بدشانسی گریبان تیم‌مان را گرفت.

شاه‌علیدوست در مورد خطر سقوط برای سایپا اظهار داشت: جو تیم به گونه‌ای است که برای رسیدن به رتبه‌های بالاتر جدول تلاش می‌کنیم و دوست داریم اگر بشود رتبه‌ای تک رقمی را در انتهای لیگ کسب کنیم. لیگ امسال بسیار فشرده است. چند سال پیش تیم پاس همدان با ۳۵ امتیاز به لیگ یک سقوط کرد اما در این فصل تیم ۳۹ امتیازی شانس کسب سهمیه آسیایی را دارد. فشردگی جدول زیاد است. 

وی تصریح کرد: به جز سه تیم پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی سایر تیم ها فاصله امتیازی نزدیکی باهم دارند و می‌توانستیم در این فصل خوب نتیجه بگیریم اما بدآوردیم.

شاه‌علیدوست در مورد وضعیت قراردادش با باشگاه سایپا عنوان کرد: من یک فصل دیگر با باشگاه سایپا قرارداد دارم و از سال ۸۱ در تیم جوانان سایپا بودم و دوست دارم مثل ابراهیم صادقی فوتبال‌مان را با تیم سایپا به پایان برسانم.

بازیکن تیم سایپا در مورد خداحافظی ابراهیم صادقی از فوتبال گفت: من سال‌هاست با صادقی دوست و هم اتاقی در اردوها هستم اما اصلا دوست ندارم در این مورد از او سوال کنم زیرا این یک مساله کاملا شخصی است و تصمیمی است که خودش باید بگیرد. او سال‌ها به عنوان کاپیتان و نفر اول تیم ما وارد زمین شده و دوست ندارم او از تیم برود ولی این یک تصمیم شخصی است. دلم می‌گیرد وقتی صحبت از خداحافظی ابراهیم صادقی از فوتبال می‌شود.

انتهای پیام/