شیرزادی: مشکلات مالی روی کار تیم اثر می‌گذارد/ ساختار دفاعی‌مان مشکلی ندارد

By | آگوست 23, 2016

پیمان شیرزادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت استقلال خوزستان گفت:‌ در ۴ هفته ابتدایی عملکرد بدی نداشتیم بازیکنان تلاش‌شان را کردند و ۵ امتیاز کسب کردیم. متأسفانه با مشکلات مالی روبه‌رو هستیم که اگر این وضعیت بهبود پیدا نکند نمی‌توانیم عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم. شرایط تیم به بهبود وضعیت مالی هم بستگی دارد.

وی در مورد اینکه برخی از بازیکنان با مدیریت باشگاه جلسه گذاشته‌اند، عنوان کرد: بچه‌هایی که در اهواز حضور داشتند با مدیریت دیدار کردند و قول دادند که این وضعیت بهبود پیدا کند. امیدوارم این اتفاق بیفتد تا تیم بدون مشکل کارش را پیش ببرد.

مدافع استقلال خوزستان در رابطه با میزان طلبی که از تیم دارد، گفت: ۲۶ درصد از قراردادهای قبل را دریافت نکرده‌ام و امسال هم هیچ پولی نگرفتم.

شیرزادی در رابطه به اینکه آیا این مشکلات می‌تواند مانع موفقیت استقلال خوزستان شود، گفت: بازیکنان تلاش خودشان را می‌کنند ما بازیکن غریبه‌ای بین‌مان نیست و تقریباً همه نفرات از سال قبل با هم هستند. اجازه نمی‌دهیم این مشکلات روی کار تأثیر منفی بگذارد. البته اگر مشکلات مالی به طور کامل حل نشود این مسئله کارمان را سخت خواهد کرد.

وی در مورد مشکلات دفاعی تیمش عنوان کرد: ساختار دفاعی ما مشکلی ندارد پارسال هم همین نفرات بودند و تنها موسی کولی‌بالی از جمع ما جدا شد در ادامه شرایط تیم بهتر خواهد شد.

مدافع استقلال خوزستان در پایان در مورد مصدومیتش خاطرنشان کرد: شرایطم بهبود پیدا کرده و مشکلی برای بازی کردن ندارم.

انتهای پیام/ا

http://fna.ir/51PA3O