طاهری: با برانکو برای تمدید قرارداد تفاهماتی انجام دادیم/ رأی تعلیق شود طارمی مقابل الهلال بازی می‌کند

By | اکتبر 8, 2017

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی اکبر طاهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران،در خصوص آماده سازی پرسپولیس برای بازی با الهلال گفت:د این مدت تیم چند روز تعطیل بود ولی با برنامه‌ای که برانکو کادر فنی داده‌اند که ان شاالله برای بازی با استقلال خوزستان نتیجه خوبی بگیرند و سپس راهی مسقط شوند.

وی افزود: برخی از بچه‌ها مصدوم بودند که الان شرایط بهتر شده و فکر می‌کنم یکی دو مصدوم تیم ما برسند. امیدوارم بازی لیگ و آسیایی را با برد پشت سر بگذاریم تا همه چیز بهتر شود.

* به دنبال تعلیق حکم طارمی هستیم

طاهری در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر آخرین وضعیت مهدی طارمی گفت: شاید لازم باشد در مورد این پرونده طبقه‌بندی مطالب را رعایت کنیم. ما وکیل گرفته‌ایم و قرار است با استراتژی پرونده جلو برود، در مورد طارمی دو بحث مطرح است، یکی بازیکن و یکی باشگاه. اتفاقا در هر دو مورد هم دو بحث دیگر مطرح شده که اول بحث رفتار است و دوم  اعتراض به حکم که ما آن را تعلیق کنیم. وکیل ما هم انتخاب شده و در حال کار کردن روی پرونده هستیم. اتفاقا وکیل ما اسناد و مدارک را دریافت کرده و همه چیز را به دادگاه انتقال می‌دهد، بحث اول این است که ما کار را تعلیق کنیم و بحث دوم بحث اعتراض است که هم باشگاه آن را دارد و هم بازیکن. اعتراض بازیکن هم با باشگاه فرق می‌کند. اول این بحث مطرح شده که باشگاه بازیکن را فریب داده که خودتان شاهد هستید اصلا اینگونه نبوده است. ما به دنبال این هستیم که بدانیم مطلب چگونه در آنجا جا افتاده و نکته‌ای که وجود دارد این است که فدراسیون هم بر اساس همین موضوع اعلام کرده که جریمه باشگاه کمتر است. ما سعی می‌کنیم حکم تعلیق را بگیریم که ان‌شاءالله بتوانیم از بازیکنمان در بازی با الهلال استفاده کنیم.

* جریمه را باید طارمی بدهد نه باشگاه

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که جریمه را باشگاه باید بدهد یا بازیکن گفت: طبیعتاً حکم اطلاق به بازیکن است و تضمین آن برعهده باشگاه، اما الان نباید روی این مسائل خیلی صحبت کنیم و به دنبال مدیریت فضا هستیم. ما تلاش می‌کنیم با هر کم و کاستی که هست دل هواداران را شاد کنیم. همه عوامل در این زمینه باید دست به دست هم بدهند ما دو سال پیش نایب قهرمان لیگ شدیم،‌سال گذشته قهرمان و ابتدای امسال قهرمان سوپرجام. این اتفاقات در فوتبال هست و باید شرایط را به نحوی مدیریت کنیم که هواداران به حمایتشان ادامه دهند.

* می‌خواهیم رأی محرومیت را به دادگاه نهایی CAS بکشانیم

وی در پاسخ به این سوال که اگر به هر دلیلی اعتراض شما مورد قبول واقع نشود چه برنامه‌ای دارید، گفت: ما هم بیکار ننشسته‌ایم و برای این موضوع برنامه‌ ریخته‌ایم امیدواریم در بحث تعلیق بتوانیم رای را به دادگاه نهایی در CAS بکشانیم و فرایند این موضوع هم این است که ابتدا اعتراض کنیم و آنها برای اعتراض ما داوری می‌گذارند مثل پرونده ژوزه و همه اینها در قالب یک پنل جمع می‌شود که زمان‌بر است.

* رأی تعلیق شود طارمی می‌تواند مقابل الهلال بازی کند

طاهری در پاسخ به این سوال که آیا طارمی به بازی با الهلال می‌رسد یا خیر، گفت: اگر روی بحث تعلیق جلو برویم باید از رئیس پرونده در دادگاه CAS درخواست تعلیق کنیم. اینگونه که به ما گفته شده اگر تعلیق انجام شود طارمی می‌تواند مقابل الهلال بازی کند.

* با برانکو برای تمدید قرارداد تفاهماتی انجام دادیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص اینکه این روزها صحبت از پایان قرارداد برانکو است و چه برنامه‌ای برای تمدید قرارداد وی دارید، گفت: اینکه او قراردادش را تمدید می‌کند یا نمی‌کند را نمی‌توانم بگویم  اگر یادتان باشد دوفصل قبل ما با برانکو جلسه گذاشتیم و حتی برای بازیکنان هم همین کار را ا نجام دادیم و قراردادشان را تمدید کردیم. قرارداد برانکو امسال تمام می‌شود و صحبت‌هایی داشته‌ایم و زمینه‌های توافق صورت گرفته و تفاهماتی انجام شده است. اگر یادتان باشد در اردوی عمان با برانکو صحبت کرده بودیم و یک فرایند یکی دو ماهه را در دوره قبلی برای تمدید قرارداد او پشت سر گذاشتیم، حالا هم شرایط اینگونه است و برای تمدید او کمی زمان می‌خواهیم.

* به برانکو خیلی اعتماد دارم

طاهری در پایان در مورد اینکه آیا فکر می‌کند با وجود دشواری بازی برگشت با الهلال می‌توانند به دورنمای خود برسند، گفت: اصولا در افق کاری خود باید هدف‌های بالا و عالی در نظر بگیرید. اگر هدف کوچک باشد خروجی کوچک نخواهد بود. در همین راستا در صحبتی که با برانکو در آن موقع داشتیم دوست داشتیم در فینال باشگاه‌های دنیا بازی کنیم. این هدف گذاری است. شخصا به برانکو خیلی اعتماد دارم. در ارکان اجرایی باشگاه این بحث‌ها می‌شود. مطمئن باشید نظر غالب بودن برانکو است.

انتهای پیام/