عالیشاه: مسئولان برگزارکننده جشن برترین‌ها باید به هواداران پرسپولیس جوابگو باشند/ جایزه خودم را از هواداران گرفتم

By | آگوست 2, 2016

امید عالیشاه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی مقابل فولاد خوزستان، حضور علی پروین در استادیوم و شایعه قهر او با برخی از بازیکنان پرسپولیس صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

فارس: در قدم اول سایپا را شکست دادید و حالا باید روز دوشنبه به مصاف فولاد خوزستان بروید. درباره شرایط پرسپولیس قبل از این بازی برای ماصحبت کن.

خیلی خوب است که ما توانستیم فصل را با شرایط خوب و برد آغاز کنیم چراکه فصل گذشته ما عملکرد بسیار خوبی داشتیم و همین مسئله انتظارات را از تیم ما بالا برد و مطمئنا امسال هواداران به کمتر از قهرمانی رضایت نمی‌دهند چراکه آنها توقع به جایی از ما دارند البته باید بگویم اینکه ما لیگ را خوب شروع کردیم یک اتفاق خوب است و حالا باید بازی با سایپا را کنار بگذاریم و فقط به بازی با فولاد که پیش روی ماست فکر کنیم چراکه تمرکز ما باید بر روی همین بازی باشد تا بتوانیم پله پله بالا برویم. 

فارس: فولاد خوزستان که تغییرات زیادی هم داشته بازی اولش را با شکست به پایان رساند. فکر می کنید با توجه به این شرایط بازی مقابل این تیم برای شما چه وضعیتی خواهد داشت؟

قطعاً چنین تیم‌هایی در بازی مقابل پرسپولیس و حتی استقلال شرایط‌شان با سایر بازی‌ها فرق می‌کند، آنها در این‌گونه بازی‌ها تلاش مضاعفی انجام می‌دهند تا حداقل بتوانند یک امتیاز را بگیرند و همین موضوع کار ما را بسیار سخت خواهد کرد. با این همه ما کاری به هیچ تیم دیگری و نتایجش نداریم و فقط برای گرفتن سه امتیاز بازی به میدان می‌رویم؛ چراکه برد در بازی‌های خانگی برای ما بسیار مهم است.

فارس: علی پروین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که قصد دارد با حضور در ورزشگاه آزادی دیدار پرسپولیس و فولاد را از نزدیک تماشا کند، در این باره صحبتی داری؟

قطعاً حضور آقای پروین روحیه خاصی به کل بازیکنان خواهد داد و شک ندارم با حضور او در استادیوم ورزشگاه پر خواهد شد. امیدوارم با حضور آقای پروین عملکرد بسیار بهتری داشته باشیم و درنهایت با گرفتن سه امتیاز دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

فارس: فکر نمی‌کنی حضور علی پروین باعث شود به بازیکنان استرس بیش‌تری وارد بشود؟

من اسم این حس را انگیزه بیش‌تر می‌گذارم و نام آن را استرس نمی‌گذارم، قطعاً حضور آقای پروین انگیزه همه بازیکنان را چند برابر می‌کند و امیدوارم این پیشکسوت نامدار و سایر بازیکنان پرسپولیسی به ورزشگاه بیایند و از تیم حمایت کنند.

فارس: هفته گذشته بود که مراسم برترین‌های لیگ برگزار شد و در حالی‌که فصل گذشته بیش‌ترین پاس گل را در بین بازیکنان داده بودی و خیلی‌ها منتظر بودند که به‌عنوان یکی از بازیکنان برتر انتخاب شوی، اما این اتفاق رخ نداد.

من نمی‌دانم معیار انتخاب برترین‌های فوتبال چه بود و به دست‌اندرکاران این مراسم خسته‌نباشید می‌گویم و به تصمیماتشان احترام می‌گذارم‌، اما باید بگویم جایزه اصلی‌ام را از هواداران پرسپولیس، زمانی که قراردادم را با باشگاه تمدید کردم، گرفتم. از این به بعد هم همه تمرکز من روی این مسئله است که بهترین عملکرد را برای پرسپولیس داشته باشم  و در هر بازی بتوانم به تیمم کمک کنم. دست برگزارکنندگان این مراسم درد نکند که فکر می‌کنم اعضای سازمان لیگ آن را برگزار کردند،‌ اما قطعاً همان کسانی که نفرات برتر را انتخاب کردند باید پاسخگوی سوالات هواداران پرسپولیس باشند.

فارس: خودت فکر می‌کنی لایق انتخاب شدن در این مراسم بودی؟

به‌هرحال عملکرد بازیکنان مشخص است، البته برای من اصلاً مهم نبود که به‌عنوان بازیکن برتر انتخاب بشوم یا نه‌؛ چراکه برایم مهم این است که هواداران و مربیان از من راضی باشند و این از هر چیزی مهم‌تر است.

فارس: چند روزی است که شایعه شده از موضوعی ناراحت هستی و حتی خیلی از کاربران صفحات اجتماعی در صفحه شخصی تو نوشته‌اند بُرد و قهرمانی بدون خوشحالی امید عالیشاه برای ما اهمیتی ندارد. خودت واضح بگو آیا موضوعی پیش آمده و آیا از مسئله‌ای ناراحت هستی؟

ناراحت که نیستم، اما به‌هرحال بعضی مواقع حرف وحدیث‌هایی به وجود می‌آید که البته گذار هستند و می‌آیند و می‌روند. به هواداران عزیز پرسپولیس می‌گویم شاید اگر ناراحت بودم به‌خاطر بازی با سایپا بود که نتوانستم آن عملکرد همیشگی‌ام را داشته باشم. من از قبل از بازی با سایپا سرما خورده بودم و با شرایط صد درصد آماده به زمین نرفتم، از طرفی هم به دلیل اینکه از دوران سنگین بدنسازی بیرون آمده بودیم، کمی بدنم سنگین بود. این را هم باید بگویم بازی در زمین تختی سختی‌های خاص خودش را دارد و خیلی آنجا راحت نیستم.

فارس: در چند روز اخیر برخی رسانه‌ها با استناد به اینکه در عکس‌های گروهی محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی قرار نداری، حتماً با آنها دچار مشکل شده‌ای، خودت این مسئله را تأیید می‌کنی؟

همه بازیکنان پرسپولیس با یکدیگر رفیق هستند و مشکل خاصی وجود ندارد، اگر سال گذشته نتیجه گرفتیم، به خاطر یکدلی بازیکنان بود، اگر جز این باشد مطمئن باشید یک تیم نتیجه نمی‌گیرد. من همه تلاشم را می‌کنم تا در پرسپولیس بازیکن مؤثر و مفیدی باشم و می‌خواهم آن‌قدر خوب تلاش کنم که به کمک تیم بیایم و بتوانم انتظارات را برآورده کنم.

انتهای پیام/

http://fna.ir/C6JF8U