عبادی‌پور: به قول خودم عمل کردم/ خسته بودیم، اما قهرمان شدیم

By | سپتامبر 4, 2016

میلاد عبادی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد قهرمانی در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا همراه با تیم والیبال بانک سرمایه اظهار داشت: وقتی از برزیل و مسابقات المپیک برگشتیم بسیار خسته بودیم و زمانی برای استراحت نداشتیم. فکر می‌کنم با نصف توان خود در مسابقات حضور پیدا کردیم.

وی ادامه داد: این بدان معنا نیست که حریفان ما تیم‌های ضعیفی بودند، اصلا اینطور نیست. تیم‌هایی مانند چین، قزاقستان، قطر و… همگی با تمام قدرت آمده بودند و می‌خواستند قهرمان شوند، اما ما این اجازه را به آنها ندادیم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: چون بازیکنان خسته بودند نمی‌توانستند فشار بیشتری به خود بیاورند. در بازی نهایی هم یک ست را از دست دادیم، اما بلافاصله خود را جمع و جور کردیم و توانستیم قهرمان شویم.

عبادی‌پور درخصوص انتخابش به عنوان بهترین دریافت کننده مسابقات، گفت: شاید کسب عنوان بهترین در چنین مسابقاتی مهم نباشد، اما هر کسی برای خود اهدافی دارد. من پیش از رقابت‌های انتخابی المپیک گفته بودم که در تورنمنت‌های پیش‌رو می‌خواهم در جمع بهترین‌ها قرار بگیرم و خوشحالم که سرانجام در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا توانستم به قولم عمل کنم.

انتهای پیام/

http://fna.ir/GNE95T