لیموچی به المپیک می رود/ ندا شهسواری با مربی اختصاصی در ریو

By | جولای 28, 2016

به گزارش خبرگزاری فارس مقدمات اعزام خانم ها کیوانی نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز و سیما لیموچی سرمربی تیم ملی تنیس روی بانوان به ریو و با توجه به پیگیری دفتر ریاست جمهوری و دستور حوزه مدیریتی وزارت ورزش و جوانان فراهم شد. بدین ترتیب ندا شهسواری ملی پوش المپیکی تنیس روی میز با مربی در مسابقات المپیک ریو حضور خواهد یافت.

در راستای پاسخ گویی و شفاف سازی مواضع فدراسیون، سایت فدراسیون تنیس روی میز اقدام به انتشار بیانیه ای به شرح زیر کرد:

این فدراسیون پس از کسب تاریخی سه سهمیه المپیک توسط ورزشکاران غیور ایران اسلامی که در نوع خود بی نظیر بوده است ، بلافاصله ضمن برنامه ریزی و تدارکات مناسب برای المپیکی ها، اقدامات اداری خود را آغاز و ملاقات های مستمری با مقامات ذینفع در اعزام کاروان به المپیک انجام داد و خواستار حضور مربی مرد و زن در کنار ورزشکاران تنیس روی میز گردید ضمن اینکه محدودیت های پیش روی کمیته ملی المپیک در زمینه اعزام مربیان بهمراه کاروان اعزامی به المپیک ریو ۲۰۱۶ کاملاً قابل احترام است.

در همین راستا و با پیگیری های مستمر فدراسیون و توجه ویژه حوزه مدیریت مقام عالی وزارت محترم ورزش و جوانان، معاونت محترم بانوان و همچنین تخصیص اعتبارات لازم از طرف معاونت محترم ورزش قهرمانی و حرفه ای و همچنین ابلاغ معاونت محترم توسعه منابع آن وزارتخانه، اقدامات لازم جهت اعزام سرمربی و نایب رئیس امور بانوان فدراسیون برای اعزام به المپیک ریو انجام شد و مسئولین ذیربط (مدیریت آژانس اعزام کننده) متعهد شده اند در تاریخ ۱۴ مرداد سرمربی و نایب رئیس امور بانوان فدراسیون به کاروان اعزامی تنیس روی میز ملحق گردند.

شایان ذکر است حضور رؤسای فدراسیون هایی که در رویداد المپیک کسب سهمیه نموده اند ، با تخصیص سهمیه و افزایش مربی ارتباط اداری نداشته و روسای فدراسیون ها در واقع به عنوان سرپرستی تیم ها و نفرات مد نظر می باشند.

در کنار توضیحات فوق الذکر، برگزاری جلسات مدیریتی فدراسیون های جهانی و لزوم حضور بالاترین مقام ورزشی این رشته در آن جلسات از الزاماتی می باشد که حضور روسای فدراسیون ها  را در المپیک ضروری می نماید. لازم به ذکر است که فدراسیون جهانی تنیس روی میز همزمان با مسابقات المپیک ریو طرح جدید خود را که انقلابی در تاریخ این ورزش خواهد بود، رونمایی می کند. این فدراسیون در مراسمی که در روز پنجشنبه ١٥ مردادماه در شهر ریو برگزار خواهد نمود برای اولین بار از طرح تنیس روی میز ساحلی رونمایی خواهد کرد. در این مراسم که مسئولین طراز اول کمیته بین المللی المپیک، مسئولین شهر ریو ، مدیران فدراسیون جهانی  و مسئولین فدراسیون های فعال شرکت می کنند، حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز ضروری بوده و جلوه ای ویژه به جایگاه تنیس روی میز ایران می بخشد ضمن اینکه کیلومترها مرز ساحلی در کشور عزیزمان بهترین فرصت برای رایزنی و سپس راه اندازی هرچه سریعتر پینگ پنگ ساحلی ایران خواهد بود.

در همین راستا ارکان مختلف این فدراسیون که از صدر تا ذیل از افراد با تجربه، متخصص و از جنس این ورزش می باشند، خود را موظف به پیگیری حقوق کلیه آحاد این خانواده می داند و از آن مهمتر همواره خود را ملزم به اجرای تصمیمات متخذه مقامات عالی ورزش دانسته و در راه موفقیت و اعتلای نام ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی نمایند.

در پایان سربلندی ایران اسلامی در کلیه زمینه ها و موفقیت کاروان اعزامی به المپیک ۲۰۱۶  را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می نماییم.

انتهای پیام/س

http://fna.ir/OTZNMU