ماهینی: کاپیتان ما سوپرمن است

By | می 14, 2018

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حسین ماهینی در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل الجزیره گفت: جا دارد بابت این اتفاق به هواداران تبریک بگویم. حدود ۸۵ تا ۹۰ هزار نفر به ورزشگاه آمدند و خدا را شکر شرمنده آنها نشدیم. در بازی رفت و برگشت مستحق کسب پیروزی بودیم. از حریف‌مان برتر بودیم، اما استرس باعث شد آن بازی همیشگی را انجام ندادیم. خدا را شکر در نهایت برنده شدیم.

وی در مورد روی زمین افتادن بازیکنان الجزیره تصریح کرد: این کار آنهاست. از دقیقه یک این کار را انجام دادند، خدا را شکر با گل دقیقه پایانی سیدجلال حسینی توانستیم به مرحله بعد برویم.

مدافع پرسپولیس در مورد اینکه سرمربی الجزیره قبل از بازی اعلام کرده بود مگر کاپیتان پرسپولیس سوپرمن است، گفت: بله، کاپیتان ما سوپرمن ما است.

ماهینی در رابطه با اینکه در اواخر بازی خودش را روی زمین انداخت و هواداران از این کار او خوشحال شدند، گفت: رفتار هواداران الجزیره روی اعصاب همه بود. ما هم خواستیم این کار را تلافی کنیم تا مزه این رفتار را بچشند. فوتبال جوانمردانه فیفا این چیزها را نمی‌پذیرد اما حریف دائم روی زمین می‌افتاد.

وی در مورد اینکه در لیست تیم ملی نام او نبود، عنوان کرد: من به عنوان یک ایرانی برای دوستانم و تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشند. با فوتبال می‌توان غم‌های مردم را از بین برد و امیدوارم تیم ملی در جام جهانی موفق شود.

انتهای پیام/