مردانی: دریغ از یک تماس مسئولان ایذه/ ارزشی برای ملی‌پوش شدنم قائل نشدند

By | جولای 28, 2017

مهرداد مردانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره حضورش به عنوان نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی، در مسابقات جهانی گفت: از کادر فنی و شورای فنی تشکر می‌کنم که نظر مثبتی روی من داشتند. کشتی گرفتن در وزن اول بسیار سخت است چرا که پیش از من بزرگانی مانند حسن رنگرز و حمید سوریان سال‌ها برای ایران افتخار‌آفرینی کردند که امیدوارم جانشین خوبی برای آنها باشم.

وی افزود: سبک‌ وزن از سخت‌ترین اوزان مسابقات جهانی است که نامداران زیادی در آن حضور دارند من هم کم فروشی نمی‌کنم و تلاش می‌کنم تا بتوانم با ارائه کشتی‌های زیبا در مسابقات جهانی از اعتبار کشتی فرنگی ایران دفاع کنم.

ملی پوش وزن اول کشتی فرنگی در مسابقات جهانی با انتقاد از مسئولان ایذه گفت: متاسفانه هیچکدام از مسئولان شهر حتی یک تماس هم با من نگرفتند، دریغ از یک خسته نباشید. آقای خادمی نماینده ایذه در مجلس شورای اسلامی کوچکترین ارزشی برای این کار من قائل نشد. در حالی که بعد از ۱۵ سال پس از جمشیدی، قرار است یک نماینده از ایذه در مسابقات جهانی شرکت کند اما هیچ ارزشی برای کار من قائل نیستند.

مردانی خاطر نشان کرد: واقعاً اگر ورزش برای مسئولین بی اهمیت است دنبال زندگی خودمان باشیم. خادمی قبل از جام جهانی شیراز وعده‌هایی داد که هیچ کدام عملی نشد و بعد از یکسال یک تندیس که معلوم نیست از کجا آمده بود را مقابل سالن آوردند و گفتند به دست مردانی برسانید. امیدوار بودم قبل از مسابقات جهانی با حمایت‌های خود به من روحیه بدهند تا بتوانم نماینده شایسته‌ای برای مردم شهرم باشم.

انتهای پیام/ر