مرزبان: ۶ را به خاطر همایون بهزادی به پرسپولیسی‌ها نشان دادم

By | جولای 21, 2016

مرزبان: ۶ را به خاطر همایون بهزادی به پرسپولیسی‌ها نشان دادم

به گزارش خبرورزشی، اتفاقات عجیب بازی تدارکاتی خونه به خونه مقابل پرسپولیس، دلیلی شد برای صحبت ما با مرزبان، حرف‌های سرمربی خونه به خونه را با هم می‌خوانیم.

اتفاقات عجیبی در بازی تیم‌تان با پرسپولیس رخ داد.
هواداران پرسپولیس و استقلال آدم‌های محترمی هستند و تیم‌شان را صادقانه دوست دارند و به آن عشق می‌ورزند. هواداران دو تیم مشکلی برای ما درست نکردند و من شخصاً برای تمامی آنها احترام زیادی قائل هستم.

یعنی واقعاً از سنگ‌پرانی و اتفاقات دیگر ناراضی نیستید؟
نه، من این مسائل را در فوتبال امری عادی می‌دانم، فیگو هم زمانی که از بارسا به رئال رفت صد هزار نفر و تعداد زیادی از هواداران بارسا علیه او جبهه گرفتند. اعتراض همه جا هست اما ما فوتبال را برای مردم بازی می‌کنیم به همین دلیل همیشه باید به دنبال جلب رضایت آنها باشیم.

خود شما هم عدد ۶ را به تماشاگران پرسپولیس نشان دادی.

من به خاطر همایون بهزادی عدد ۶ را نشان دادم. همایون بهزادی مهاجمی استثنایی در تاریخ فوتبال ایران بود که واقعاً او را دوست داشته و دارم و با نشان دادن عدد ۶، خواستم یک بار دیگر نام این مهاجم بزرگ فوتبال ایران را به ذهن‌ها بیاورم.

تیم‌تان با هر دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی کرد، به لحاظ کیفیت فوتبالی دو تیم سرخابی را چگونه پیش‌بینی کردید؟
آنها دو فلسفه مختلف دارند اما من هر دو تیم را تیم‌های باکیفیتی دیدم که فوتبال را خوب بازی می‌کنند و هر دو تیم از نظر من مدعیان اصلی قهرمانی هستند. درست است که ما با نتیجه ۳ بر یک بازی را به استقلال واگذار کردیم اما در آن دیدار هم می‌توانستیم با نتیجه مساوی از بازی بیرون بیاییم.

اما گفته می‌شود پرسپولیس، بازی پرانتقادی را مقابل تیم‌تان به نمایش گذاشته.
من فکر می‌کنم پرسپولیس بازی خوبی انجام داد و ما هم در طرف مقابل، فوتبال خوبی را مقابل این تیم به نمایش گذاشتیم و به گواه یکی از بازیکنان و مربیان پرسپولیس، کمتر تیمی در فوتبال ایران پیدا می‌شود که بتواند فوتبالی مانند خونه به خونه پیاده کند.

راجع به جذب حنیف عمران‌زاده هم از شما انتقاد می‌کنند، مدافعی که فصل قبل نمایش ضعیفی در استقلال از خود ارائه داد.
به نظر من حنیف هنوز هم یکی از بهترین‌ مدافعان فوتبال ایران است و شاید در فوتبال ایران، فقط ۶ مدافع دیگر با کیفیت حنیف وجود داشته باشند. ممکن است حنیف در مقطعی در استقلال ضعیف کار کرده باشد اما به هر حال او مدافع خوبی است و من به کار و توانایی‌اش ایمان دارم.