موسوی: بسکتبال را دوست دارم و حدادی هم از دوستانم است/ تغییر هر ساله مربی کار درستی نیست

By | سپتامبر 19, 2016

سیدمحمد موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حضورش در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی و تماشای فینال مسابقات بسکتبال چلنج کاپ آسیا اظهار داشت: من بسکتبال را دوست دارم ضمن اینکه حامد حدادی در تیم ملی هم از دوستان نزدیک من است. روز گذشته هم فینال مسابقات در سالن آزادی برگزار می‌شد و من بعد از تمرین و در حالی که بسیار هم خسته بودم برای تماشای مسابقات به سالن رفتم. 

وی ادامه داد: مسابقه فینال بازی خوبی بود و تیم ایران توانست با اختلاف حریف خود را شکست دهد. فکر می‌کنم اگر کمی بازی نزدیک‌تر دنبال می‌شد جذاب‌تر بود. به هر حال تیم ایران روز گذشته توانست با قدرت حریف خود را شکست داده و قهرمان شود. 

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران در خصوص آغاز تمرینات تیم بانک سرمایه عنوان کرد: از هفته گذشته تمرینات را آغاز کردیم و تمرینات پرفشاری را انجام می‌دهیم. فشار تمرینات گاها از تمرینات تیم ملی هم بیشتر است اما ما انگیزه زیادی داریم و می‌خواهیم از عنوان قهرمانی خود در ایران و آسیا دفاع کنیم. 

موسوی با بیان اینکه فشار تمرینات به قدری است که هنوز بدنم درد می‌کند، گفت:‌ تمرینات بسیار سنگین دنبال می‌شود اما آن خستگی که قبلا درباره‌اش صحبت می‌کردیم برطرف شده و تمام بازیکنان سرحال هستند. آن خستگی، ذهنی بود که با کمی استراحت مرتفع شد. چرا که مدتی است استرس مسابقات و البته مسافرت‌های طولانی دور بودیم.

وی در خصوص احتمال جدایی لوزانو از ایران و پیوستن به لهستان تصریح کرد: هنوز چیزی قطعی نیست. من این خبر را پیگیری کردم و متوجه شدم که شایعه بود. نمی‌توانم بگویم در صورت جدایی لوزانو از ایران چه کسی ضرر می‌کند اما معتقدم برای المپیک ۲۰۲۰ باید از همین حالا شروع کرده و یک برنامه ۴ ساله داشته باشیم تا در المپیک بلکه نتیجه خوبی بگیریم. به عقیده من عوض کردن مربی آن هم هر سال کار درستی نیست.

انتهای پیام/س

http://fna.ir/OYT079