نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد با گاردریل برخورد کردم/ از همه آنهایی که نگرانم شدند عذرخواهی می‌کنم

By | می 16, 2018

مهران بهنام‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد سانحه رانندگی که برای او رخ داده است، گفت: تیم ملی پس از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن، بنده تصمیم گرفتم برای استراحت به شمال سفر کنم. متأسفانه در ابتدای جاده چالوس دچار سانحه رانندگی شدم اما به لطف خدا به خودم آسیب جدی نرسیده و در حال حاضر نیز در سلامتی کامل به‌سر می‌برم.

سرمربی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان در پاسخ به این سؤال که چه اتفاقی افتاد که باعث تصادف شد، گفت: صبح زود در مسیر جاده چالوس واقعاً نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد که خودروی من از مسیر خارج شد و با گاردریل برخورد کرد. به هر حال این اتفاقی بود که رخ داد و خوشبختانه به خیر گذشت. بنده حادثه را برای یکی از دوستان نزدیکم که ادمین صفحه شخصی‌ام است توضیح دادم و این دوستم با استفاده از یک عکس تزئینی موضوع را اطلاع‌رسانی کرد اما پس از اینکه بلافاصله از موضوع عکس مطلع شدم، عکس را حذف کردم.

بهنام‌فر در پایان صحبت‌‌های خود بیان داشت: واقعاً‌ از تمام دوستانی که بنده باعث نگرانی آنها شدم و به خصوص خانواده کاراته عذرخواهی می‌کنم متأسفم از اینکه بعد از این ماجرا به دلیل شکسته شدن صفحه تلفن همراهم شرایطی به وجود آمده بود که برای اطلاع‌رسانی دیگر به تلفن همراه دسترسی نداشتم. اما تلاش کردم بعد از مدتی به مادرم و برخی از دوستان سلامتی خودم را اطلاع دهم. به هر حال از تمامی عزیزان به خاطر اینکه امروز پس از منتشر شدن خبر نگران من شدند عذرخواهی می‌کنم.

انتهای پیام/