نوری: بازی مرگ و زندگی را بردیم

By | آگوست 2, 2016

نوری: بازی مرگ و زندگی را بردیم

به گزارش خبرورزشی، رضا نوری پس از برتری ۶۲ به ۵۹ ایران مقابل چین و صعود به نیمه نهایی مسابقات بسکتبال جوانان آسیا اظهار داشت: ما در ابتدای بازی‌ها به کره باختیم، گفته بودم تیم خوبی داریم اما بازی تدارکاتی نداشتیم. من به بچه‌ها اعتقاد داشتم و کمبود همین بازی تدارکاتی باعث شد بازیکنان از لحاظ روحی و روانی آماده نباشند و کارایی خود را از دست بدهند.

وی ادامه داد: امروز روز دیگری بود و روحیه به تیم بازگشت. در دفاع و حمله خیلی خوب عمل کردیم و توانستیم نقاط ضعفمان را پوشش دهیم.

سرمربی تیم بسکتبال جوانان ایران ادامه داد: می‌دانستیم چین سرعت بازی کره و ژاپن را ندارد،‌اما آنها گاردهای خوبی داشتند و در ضدحملات خوب کار کردند.

نوری با اشاره به مصدومیت سیدی گفت: امروز مجبور بودیم با یک گارد بازی کنیم، همه بچه‌ها با غیرت به میدان رفتند، هرچند آنها خسته شده بودند، اما نمی‌توانستم ریسک کنم و ترکیب را تغییر دهم چون ریتم بازی‌مان به هم می‌ریخت، مجبور بودم با تایم فنی به آنها استراحت بدهم. امروز باید بگویم که بازی مرگ و زندگی را بردیم.

سرمربی جوانان کشورمان در مورد دیدار با کره گفت: باید نقاط ضعف و قوت آنها را یک بار دیگر آنالیز کنیم، مسلماً می‌توانیم این مسابقه را هم پیروز شویم.