هتل جدید کریستیانو رونالدو در لیسبون آماده بهره‌برداری

By | آگوست 14, 2016

هتل جدید کریستیانو رونالدو در لیسبون آماده بهره‌برداری

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ «عشق تو مرا قوي مي‌كند و نفرتت مرا مهارناپذير مي‌كند» اين پيغامي است كه به عنوان خوشامدگويي در هتل كريستيانو رونالدو در ليسبون نصب شده است. اين هتل از سه‌شنبه هفته آينده پذيراي مهماناني خواهد بود كه قصد دارند در هتل جديد ستاره پرتغالي در ليسبون مستقر شوند. هتل CR7Pestana شهر ليسبون، دومين هتل از مجموعه هتل‌هاي زنجيره‌اي است كه ستاره پرتغالي در همكاري با شركت هتلداري پستانا، به نام خودش داير كرده است. دو هفته پيش بود كه اولين هتل زنجيره‌اي CR7 در فونچال، زادگاه كريستيانو، افتتاح شد.

هتل كريس در ليسبون، در منطقه‌اي ايده‌آل واقع شده است. اين هتل در تقاطع دو خيابان پراتا و كومرسيو قرار دارد كه به رودخانه تاژو نيز ديد خوبي دارد. اين هتل ۸۲ اتاق دارد كه ۲۳ تا از اين اتاق‌ها، اتاق‌هاي استاندارد هستند‌؛ ۵۰ اتاق بزرگ، ۵ اتاق بزرگ گوشه‌اي، ۴ سوئيت نرمال و يك سوئيت خاص به نام CR7. در عين حال اين مجموعه رستوراني هم دارد كه توسط يك سرآشپز سرشناس پرتغالي مديريت مي‌شود.

در اين هتل، يك مجموعه بدنسازي نيز وجود دارد كه از ساعت ۶ صبح شروع به فعاليت كرده و تا ساعت ۱۲ شب نيز باز است و در اين مجموعه بدنسازي مي‌توانيد، يك مربي بدنساز خصوصي به خدمت بگيريد و زير نظر او ورزش كنيد. اين مجموعه در عين حال، سالن‌هاي ماساژ و آبگرم نيز دارد. در تمام اتاق‌هاي اين هتل از آخرين تكنولوژي‌هاي روز دنيا (اينترنت پرسرعت، Apple TV و بلندگوهاي مدرن) استفاده شده است. در سوئيت CR7، يك دستگاه پلي‌استيشن ۴ و عينك‌هاي مجازي تصويري نيز قرار داده شده است.

به نظر مي‌رسد كه هتل ليسبون، يكي از لوكس‌ترين و جذاب‌ترين هتل‌هاي اين زنجيره باشد. البته اين هتل آخرين هتلي نيست كه به نام كريستيانو رونالدو افتتاح مي‌شود. در آينده‌اي نزديك، هتلي تحت همين نام در خيابان Gran via مادريد افتتاح مي‌شود و شعبه بعدي در نيويورك و در نزديكي سنترال پارك اين شهر خواهد بود. حالا كريس با همكاري با اين شركت هتلداري قصد دارد تا در سمبليك‌ترين شهرهاي دنيا، نام خودش را ثبت كند.