واکاوی از حضور عجیب و غریب اوکراینی‌های پرسپولیس/رای به ناکامی منصوریان در استقلال!

By | آگوست 18, 2016

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دومین برنامه ۹۰ در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر روی آنتن رفت و به بررسی اتفاقات فوتبالی کشورمان در هفته گذشته پرداخت.

سوال نظرسنجی این برنامه به موفقیت استقلال با منصوریان بود که مخاطبان این برنامه دو گزینه را پیش‌رو داشتند.

فردوسی‌پور این سوال را با سوالی که سال گذشته برای پرسپولیسی‌ها و عمکرد برانکو در نظر گرفته بود، مقایسه کرد.

*مخاطبان ۹۰ رای عدم اعتماد به استقلال منصوریان دادند. ۴۸ درصد اعلام کردند او می‌تواند استقلال را از این وضعیت رهایی دهد و ۵۲ درصد اعلام کردند منصوریان برای رهایی استقلال از این شرایط ناکام خواهد ماند.

*افتخاری سرپرست جدید استقلال روی خط آمد و صحبت‌هایی را به شرح زیر انجام داد:

*دلیل اعلام چهارمین قهرمانی استقلال در آسیا: بنده جلوی در باشگاه بودم و برای دیدار با وزیر عجله داشتم، خبرنگاران از من سوال کردند و من عدد دو و سه و در نهایت قهرمانی چهارم استقلال را اشتباه گفتم و منظورم همان قهرمانی سوم استقلال بود.
*دوشغله‌بودن: با توجه به حضور ۶ ماهه در جبهه مشکلی طبق قانون برای حضور در استقلال و راس فوتسال ندارم.

* استقلال منصوریان: باید از منصوریان حمایت شود و با تلاش بیشتر باید نتایج اخیر را جبران کنیم.

گزارشی از ماجرای عجیب حضور بازیکنان اوکراینی در پرسپولیس منتشر شد و در این میان نقش ۳ نفر به نام‌های کوروش گلستانه از اوکراین، شهرام فخار دارنده رستوران زنجیره‌ای در ایران و محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی پرسپولیس  مطرح شد.

در ادامه نام فرد دیگری به نام اسمی هم عنوان شد.

گزارشی پخش شد مبنی بر این که پلی یانسکی بازیکنی که از تیم سوم شاختار دونتسک و پریموف از تیم منحل شده متالیست جذب شده‌اند به خاطر تخفیف بزرگی بوده که به خاطر محل اردوی پرسپولیسی‌ها در اوکراین داده شده و توسط قرمزها و برانکو به خدمت گرفته شده‌اند.

 

*فرناندو سانز دیگر میهمان برنامه بود و در مورد بازی خداحافظی جواد نکونام گفت: خوشحالم که در این دیدار حضور خواهم داشت و قرار است بازیکنانی از لالیگا برای خداحافظی نکونام حضور داشته باشند.

وی عنوان کرد که بازیکنانی نظیر ماکله‌له، اریک آبیدال، لوئیس گارسیا، پاون، مورینتس و … به این مسابقه خواهند آمد.احتمال حضور ستاره‌ای نظیر پویول هم در این دیدار وجود دارد.

انتهای پیام/آ

http://fna.ir/LYN303