ونگر: ما احمق نیستیم

By | آگوست 25, 2016

ونگر: ما احمق نیستیم

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ آرسنال هنوز آماده فصل جديد نيست. اين را مربي‌‌اش مي‌گويد كه فصل را با باخت خانگي آن هم ۴ بر ۳ آغاز كرده و واقعاً نمي‌داند در ادامه فصل چه چيزي انتظار تيمش را مي‌كشد. در اين بازي كه هواداران خودي هم توپچي‌ها را هو كردند ونگر مجبور شد قلب خط دفاعي را به كالوم چمبرز كم‌تجربه و راب هولدينگ بسپارد كه تجربه بازي در ليگ برتر را نداشت. پر مرته‌ساكر و گابريل پائوليستا به مدت چهار ماه و شش تا هشت هفته به خاطر مصدوميت از بازي‌ها دور خواهند بود. لوران كاسيلني و اوليويه ژيرو همين‌طور مسعود اوزيل هم به خاطر ديرتر ملحق شدن به اردوي آرسنال در پيش فصل چندان آماده به نظر نمي‌رسيدند.

آرسن ونگر بعد از اين بازي گفت: «ما اصلاً از لحاظ فيزيكي آماده نبوديم. به اين خاطر كه كلي از بازيكنان‌مان بيشتر تابستان خودشان را در يورو گذراندند، مثل آرون رمزي، اوزيل، كاسيلني و ژيرو، و دست‌كم تا نيمه‌نهايي آن رقابت‌ها پيش رفتند.» ونگر خوب مي‌داند كه هواداران انتظار دارند آرسنال نه در آخر ماه آگوست بلكه از همين هفته اول رقابت‌ها كاملاً آماده به ميدان برود: «در اين مورد موافقم اما ما هم احمق نيستيم. بچه‌ها را تا جايي كه مي‌شده آماده كرديم و بايد اين را هم در نظر بگيريم كه كمي بدشانس بوديم. مرته‌ساكر و گابريل را از دست داديم، كاسيلني آماده نيست و گاهي بايد پذيرفت كه نمي‌شود كنترل همه چيز را در دست داشت.»

ونگر كه بازي بعدي تيمش در خانه لستر مدافع عنوان قهرماني برگزار مي‌شود در ادامه گفت: «نمي‌دانم تيم دقيقاً چه زماني آماده خواهد شد اما بايد تا هفته بعد اين اتفاق بيفتد چون به خانه لستر خواهيم رفت. اول بايد ديد چه تعداد از بازيكنان‌مان به آمادگي كامل خواهند رسيد و بعد به وضعيت مصدومان رسيدگي خواهيم كرد. نمي‌دانم اين شكست را چه زماني پشت ‌سر خواهيم گذاشت.»