پاسخ طعنه‌آمیز کونته به انتقاد مورینیو: خودم بازیکن بوده‌ام و می‌دانم چطور باید رفتار کنم!

By | اکتبر 24, 2016

پاسخ طعنه‌آمیز کونته به انتقاد مورینیو: خودم بازیکن بوده‌ام و می‌دانم چطور باید رفتار کنم!

به گزارش خبرورزشی در جریان بازی شب گذشته (یکشنبه) تیم فوتبال چلسی برابر منچستریونایتد در ورزشگاه استمفوردبریج که با پیروزی ۴ بر صفر آبی‌پوشان لندن خاتمه یافت، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی بعد از هر یک از گل‌های تیمش خوشحالی فراوانی انجام می‌داد به خصوص پس از گل چهارم که نحوه خوشحالی‌اش به مذاق ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد خوش نیامد.

مورینیو در پایان بازی با مورینیو صحبتی در گوشی داشت که طبق ادعای رسانه‌های انگلیسی او به همتای ایتالیایی‌اش گفته است: به نظر من چنین خوشحالی پس از زدن گل چهارم بی‌دلیل است. این خوشحالی را باید پس از زدن گل اول زد نه بعد از گل چهارم چون این نوعی تحقیر کردن است.

کونته هم در پاسخ به انتقاد مورینیو گفت: من خودم فوتبالیست بوده‌ام پس می‌دانم که در زمین بازی چگونه باید رفتار کنم. هدف من از آن نوع خوشحالی این بود که هواداران چلسی را که با وجود عملکرد خوب تیم ما ساکت نشسته بودند به وجد آورم. من می‌خواستم که هواداران ما بازیکنان‌مان را تشویق کنم و به نظر خودم کارم عادی بود.

کونته ادامه داد: من برای همه احترام فراوانی قائل هستم. برای ژوزه هم هیچ اتفاقی رخ نداد به خصوص بابت رفتاری عادی که من داشت. من از تحقیر کردن هیچ کسی لذت نمی‌برم و خودم هم همیشه خواسته‌ام که مورد احترام واقع شوم. من فکر می‌کنم که صحبت کردن درباره بازی مهمتر است و من می‌گویم که بازیکنانم سزاوار چنین نتیجه‌ای بودند.