پورغلامی: ملوان گزینه اول من است

By | می 22, 2018

فرهاد پورغلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پایان کلاس مربیگری حرفه‌ای اظهار داشت: کلاس مربیگیری حرفه‌ای ۴ سال زمان برد و ما در این ۴ سال در کلاس‌های مختلف شرکت کردیم. فلیمینگ از کشور آلمان مدرس این دوره بود که مباحث مختلفی از جمله تاکتیک، بدنسازی، فلسفه مربیان، رسانه، آنالیز وساختارسازی باشگاه‌ها از جمله این مباحث بود.

وی افزود: این مدرس دانمارکی که از یوفا معرفی شده بود به ما اعلام کرد می‌توانم امتحان نهایی کلاس را به صورت متمرکز در تهران برگزار کنم یا به شهرهای شما سفر کنم و از شما امتحان بگیرم و در همان جا هم پاسخ امتحان را به شما می‌دهم. در نهایت مربیان ترجیح دادند فلیمینگ در شهرهای خودشان امتحان بگیرند و در شهر رشت از من امتحان گرفت که من از این بابت خوشحالم. بعد از حضور در رشت هم به شهرهای دیگر رفت تا از مربیان دیگر امتحان بگیرد.

پورغلامی درباره وضعیت تیم ملوان و اینکه گفته می‌شود او فصل آینده سرمربی این تیم خواهد بود، گفت: ملوان یکی از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی فوتبال ایران است. تیم شهر من است که بازیکنان زیادی به فوتبال ایران معرفی کرده. امیدوارم وضعیت ملوان هر چه زودتر مشخص شود و باشگاه ملوان مدیرعامل خود را بشناسد. من از یکی دو تیم دیگر پیشنهاد مربیگری دارم. با این حال اولویتم تیم ملوان انزلی است. دوست دارم به تیم شهر خودم کمک کنم البته باید ببینیم چه پیش می‌آید. من می‌خواهم دیگر به عنوان سرمربی فعالیت خودم را ادامه دهم.

انتهای پیام/ک