پوچتینو: به حرف‌های مربی رقیب اهمیتی نمی‌دهم

By | آگوست 19, 2016

پوچتینو: به حرف‌های مربی رقیب اهمیتی نمی‌دهم

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ تاتنهام كارش را در فصل جديد با تساوي يك – يك در زمين اورتون آغاز كرد و مائوريسيو پوچتينو به خاطر انرژي پاييني كه از مردانش مشاهده كرد، رضايتي در مورد اين بازي نداشت. پوچتينو بعد از اين بازي گفت يك امتياز خارج از خانه راضي‌‌اش نمي‌كند: «تيم كاملاً آماده بود اما انرژي زيادي نداشتيم. من هرگز قبل از بازي براي نتيجه نگرفتن تيم دنبال بهانه نمي‌گردم اما بعد از بازي اگر عملكرد تيم بد بوده باشد، بايد صادقانه صحبت كرد.»

اين مربي قبل از اولين بازي فصل در كنفرانس خبري‌‌اش اعتراف كرده بود كه روز آخر فصل قبل پس از باخت پنج بر صفر مردانش به نيوكاسل و رفتن به رتبه سوم جدول دلش مي‌خواسته بازيكنانش را بكشد. او در مورد صحبت‌هايي كه بين دو نيمه ديدار با اورتون با مردانش كرده بود، گفت: «بله با آنها تند حرف زدم. خب همه مربيان وقتي از نتيجه راضي نيستند، بين دو نيمه همين‌طوري حرف مي‌زنند. طبيعي است اما نبايد زياده از حد انتقاد كرد. خب من هم مسئوليت‌هايي داشتم. سعي كردم بين دو نيمه تغييراتي ايجاد كنم كه فرصت‌هاي‌مان را افزايش بدهد. بيست دقيقه آخر كنترل بازي دست ما افتاده بود.»

رونالد كومان مربي اورتون قبل از بازي گفته بود كه مردانش فقط هفتاد درصد آمادگي مورد نظر او را دارند اما بعد از اين بازي پوچتينو گفت كه زياد اين اظهارات مربي رقيب را جدي نگرفته بود: «من هرگز حرف‌هاي مربي حريف را قبل از بازي گوش نمي‌دهم چون آدم هيچ‌وقت نمي‌داند چه اتفاقي خواهد افتاد. بعضي مربيان بازي رواني به راه مي‌اندازند. گاهي واقعيت را مي‌گويند، گاهي هم نه. به نظر من هم سخت است كه بخواهي ميزان آمادگي تيمت را قبل از بازي به درصد اعلام كني.»